Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Kozmetikus...

Mit csináljak? Kozmetikus után roszabb lett a böröm:S

Figyelt kérdés
Kozmetikushoz mentem mert volt pár patim, de azóta (kb 2 hete) gyulladt pattanások vannak az arcomon és hegek is maradnak:S:S
2009. márc. 23. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Ez gaz, keress masik kozmetikust surgosen.


(felteve, ha utana nem piszkaltad tovabb, a pirossagnak es a duzzadtsagnak egy-ket napon belul el kellett volna mulnia!)

2009. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
utcára se megyek ki ezzel a fejjel:S nem piszkáltam a börömet... mi van ha a kozmetikus piszkos körömmel nyomkodta az arcomat és ezért gyulladt be??:S
2009. márc. 24. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Piszkos... korommel? Ugy erted, nem kendovel/torolkozovel nyomkodta az arcod, hanem KEZZEL? Abszolut nem higienikus! Tenyleg keress masikat :/
2009. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na jó, de akkoris.. most mit csináljak az arcommal??:S
2009. márc. 30. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy hete nem csinaltal vele semmit (tehat ha jol ertem, harom hete olyan az arcod)? Mert nem mesz el egy NORMALIS kozmetikushoz, aki rendbeteszi? Esetleg egy borgyogyaszhoz, mert ha elotte sosem volt olyan az arcod, konnyen lehet, hogy nem a kozmetikus hibazott.
2009. márc. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!