Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan segíthetnék az elégetet...

Hogyan segíthetnék az elégetett hajamon? :S

Figyelt kérdés
a vasalás miatt elvan égetve elvan szöszösödve a hajam. mivel növesztem nem nagyon szeretném levágatni.esetleg tud vki vmi praktikát az elégetett hajra?
2011. jún. 20. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Remélem soha többé nem használod azt a hajvasalót... Nem értem, mi kényszeríti az embereket erre a hülyeségre, hogy hajvasaló...


AMúgy, ha nem akarod levágatni, akkor vegyél jó pénzért hajolajat, de kehet, hogy már az sem segít.

2011. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj lesz levágni a tönkrement részt, ugyanis addig nem fogja jelét mutatni a hajad növésnek, mert több törik le, mint amennyit nő.

Meg a hajvasalótól is vegyél érzékeny búcsút, ha szép hajat akarsz.

2011. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fodrász...ezen más már nem segít.
2011. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is vasalom és semmi baja a hajamnak. Ráadásul szökítem is, a hajvasalóm sem a legprofibb, még hömérsékletet sem lehet rajta állítani. Tavaly egy fodrász a szökítéssel totál elégette a hajam, olyan volt mint a gumi. Aztán kerestem egy mesterfodrászt, azóta hozzá járok. Ö helyredobta a hajam.

Van egy ilyen spray, ami hövédö, direkt vasalás elött, nedves hajra kell ráfújni. Meg rak rá hajolajat is.

Lisap márkájú mindkettö, jó minöségü és az illata is jó. Fodrászkellékesnél nézd meg. Nekem már tüsi hajam lenne ha ö nem hozta volna rendbe. Most hátközépig ér :)))

Remélem segítettem!

2011. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
higgyétek el én lennéka világ legboldogabb embere ha nem kéne vasalnom,de hát egyszerűen borzasztó hajam van:Skiengedve se jó,felcsattolva se,összefogva se:S nem azzal van bajom h göndör,hanem h sehogyse áll.azt tervezem h a nyáron egyáltalán nem fogom vasalni.
2011. jún. 20. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó pénzért hajolajat? 400 Ft sok? :)

Amúgy ezen csak az olló segíthet, és sosem fog megnőni ha tovább vasalod.

2011. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!