Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke szÍn választás, ami nem...

Szőke szÍn választás, ami nem sárgul. Eddig alfaparaaf 11.11-el festettem. Javaslatok? A többi lent.

Figyelt kérdés
lenne 1-2 kérdésem. világos,hamvas szőke a hajam. alfaparf 11.11, 11.20, 11,21 -essel szoktam festeni(mikor melyiket veszem)de már meguntam,hogy festés után 2 héttel már ságul a tövem. 9%os oxy val használom. Ha 1-2 árnyalattal sötétebb szőkét választok,akkor is 9%ossal kell festenem? de akkor még tovább világosítaná a hajam,vagy nem? esetleg tudnátok szép szőkéket ajánlani,amik nem sárgulnak? köszi
2011. jún. 20. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:

A hamvas (nem sárga) színek csak előszőkített hajon tapadnak meg tartósan. Ha natúr hajra festik akkor pár mosással kikopik belőle a zöld/szürke/lila pigment ami a hamvasságért felelős.

Használtam már az alfaparfnak a platinum sorozatából szinte mindegyiket és azt kell mondjam hogy az egyik legkárosabb festék pláne szőkített hajon, szóval nem igazán alkalmas azon funkciók betöltésére amikre megalkották. Azt ajánlom inkább szőkíttesd a hajad tövét (vagy csinálhatod magadnak) és használj hajszínezőt mert ez így tartósabb és kevésbé káros megoldás.

2011. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!