Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki ajánlana egyenes...

Valaki ajánlana egyenes hajra, jó, már bevált göndörítő habot?

Figyelt kérdés

2011. nov. 4. 13:21
 1/2 Szandika89 válasza:

Az én hajam teljesen egyenes.

A göndörítő habnak van egy technikája, ha úgy csinálod szinte bármilyet használhatsz.

A lényeg, hogy diffúzoros hajszárítóval szárítsd a hajad, úgy hogy a fejed lefelé lógjon. Ha egy pár percig (2-3), szárítottad, ugyanúgy lefelé lógó hajra fújj hajlakkot, akkor már látni is fogod, hogy jobban göndörödik a hajad, ha összeragad vagy nagyobb lesz egy tincs, szedd szét még vizes állapotban. Ha még közbe érzed, hogy szükséged van lakkra belátásod szerint fújj. Aztán ha megszáradt, dobd fel a hajad,és a szárítást ugyanúgy folytatod...Egy kis lakk és szárítás. Ezt szerintem bármelyik minimum közepes erősségű hajhabbal meg tudod csinálni. Én már több félét használtam, taftot, sunsilkot, garniert...és ezzel a techinkával mind működik. Szerintem egyenes hajból így lehet göndöret csinálni, és tapasztalataim alapján nagyon sokan dicsérik;)

2011. nov. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. :)
2011. nov. 9. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!