Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az normális, hogy 20 évesen...

Az normális, hogy 20 évesen még egy haj sem tetszett, ahogy a fodrász levágta a hajamat?

Figyelt kérdés
Lehet túl körülményes vagyok,de nem hiszem el,hogy nem lehet normálisan levágni. Más is van így ezzel? Most döntöttem el,hogy mostantól magamnak vágom...
2011. jún. 21. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Én eddig 1x voltam fodrásznál akkor is elszarta a hajam.

Azóta 10 éve nem voltam.

Anyukám pont olyanra levágja, amilyenre szeretném.

2011. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem jó a fodrász,vagy nem jól mondtad,hogy mit szeretnél.

amúgy általában érdemes pasi fodrászhoz menni,ők nem cseszik el a hajat,nő már többször elcseszte nekem is.

18L

2011. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 5 éve vágom a saját ahjamat, mert nekem sem tetszett amit a fodrász művelt (3 különböző fodrász). Azóta elégedett vagyok és pár éve már a családtagjaimnak is én vágom.



Voltak már hajak amik tetszettek és fodrász csinált csak azok nem az én fejemen voltak.


20F

2011. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. több fodrászhoz is jártam, és egyik sem vágta le a hajamat, ahogy elmondtam nekik, mindegyik úgy vágta, ahogy neki megfelelt. Azt hittem magam vagyok ezzel a gonddaal, és már kezdtem rosszul érezni magam. Éppen 5 napja voltam fodrásznál és megkértem, hogy bubi frizurát nyírjon, még képet is mutattam, ő pedig kontrán csinálta (hátul hoszzabb elöl rövidebb), meg túl rövid is lett, egyszer barna helyett feketére festették,meg sorolhatnám. Nagyon ki vagyok akadvaés többet nem megyek fodrászhoz, hanem magamnak fogom vágni.
2011. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress egy jó fodrász! AZ én fodrászom nekem mindig olyanra csinálja amilyent akarok. Viszek képet, vagy ott keresek és az alapján vágja le. Eddig még nem volt rá panaszom :) pedig elég régóta hozzá járok.
2011. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21 vagyok, de nekem se tetszik soha a hajam miután kijövök a fodrásztól, pedig már többnél voltam, de mind egy lére megy
2011. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is már kb 5 fodrászt kipróbáltam (hozzáteszem nagyon ritkán járok fodrászhoz) és eddig semelyik nem tetszett. Most direkt egy férfi mesterfodrászhoz mentem,mondtam neki,hogy olyan hajam vágjon ami jól állna. Megtépett, rövid lett,a fejemre lapul,ráadásul ha megszárítom a felső tincsek kifelé kunkorodnak. Többet soha semmilyen fodrászhoz nem megyek...
2011. jún. 21. 16:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vágd magadnak a hajad. Én azóta vágom magamnak, amióta megtörtént velem az az eset, hogy mondtam a fodrászomnak, hogy oldalt vagjá le, fent pedig csak ritkiccson. E-helyett miután végzett az oldalával, elkezdte olyan módon vágni a teteét, hogy a végén elbaszta. Ugyhogy sajnos akkor lekellett tolnom azt 5-6 centis hajam. Borostámat is sokszor elbaszták. Szerintem vágd magadnak, jobban jársz :)
2020. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!