Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet házilag véglegesen...

Iccy kérdése:

Hogy lehet házilag véglegesen ELTÜNTETNI a szeplöket? Én azt hallotam hogy olajos kendöt kell az arcra tenni. Ez használ?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
véglegesen nem lehet eltűntetni, halványítani lehet, de azt is csak télen érdemes csinálni. az olajos kendőt nem is értem... ki mondta neked ezt a baromságot?
2011. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:/ és mijen krémmel vagy mivel lehet halványitani?
2011. jún. 21. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon régi házipraktika a szeplők ellen a citromlé. Minden este nyomj egy kicist egy vattapamacsra, kend be vele az arcod és elhalványítja majd. Teljesen eltűnni persze nem fognak, de ez is jobb, mint a semmi :)
2011. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát attól függ.

Ha olyan igazi pulykatojás típus vagy, szóval aki télen-nyáron tiszta szeplő, akkor azzal nem sokat lehet tenni.

Ha csak a naptól jön ki, akkor jövőre fényvédő, mert megelőzni könnyebb a bajt mindig, mint kezelni. A citromlé, ha száraz a bőröd, natúr joghurttal keverve elvileg picit halványítja tényleg.

De inkább ne akard eltüntetni, sztem tök helyesek.

2011. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikában próbáld meg,mert otthon csak roncsolod a bőrt.Ott,mivel pigmentfelhalmozódás tudják kezelni.De szerintem is nagyon szép tud lenni egy szeplős arc.
2011. jún. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!