Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bioderma vagy La roche-posey...

Bioderma vagy La roche-posey jobb zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
A bőrgyógyászom mindkettőt ajánlotta. Melyik a jobb?
2011. jún. 21. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Biodermát próbáltam. Nem volt rossz, de nem is voltam tőle elájulva, főleg nem hosszú távon. Az árát szerintem nem éri meg.


A La-roche-al nincs személyes tapasztalatom. Valaki esküszik rá, valaki nem elégedett vele.


Mindenesetre én inkább a la-rochet próbálnám a kettő közül.


Amúgy zárójelben jegyzem meg, hogy a bőrgyógyászok azért is ajánlják ezeket a termékeket, mert a cégek szponzorálják őket a reklámért cserébe. Szóval attól még, hogy bőrgyógyász ajánlotta, nem biztos, hogy tényleg annyira jó...


Én amúgy a zsíros bőrömre most Himalaya Herbals arclemosót és tonikot használok és teljesen elégedett vagyok vele. Nyilván nem csodaszer ez sem, de jól, alaposan tisztít és természetes összetevőket tartalmaz. Árban pedig sokkal kedvezőbb mint a másik kettő.


Csak gondoltam leírom.

2011. jún. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább Menjél be egy Marionnaudba és vegyél Decleor Aroma Purete matt finish skin fluidot, árban is ennyi lesz, de milliószor többet és.Az illata leírhatatlan..

Egyébként a nagyon zsíros bőr belső probléma, főleg 20 éves kor fölött és ilyenkor el kéne menni egy endokrinológushoz, aki megnézeti a pajzsmirgyhormont, mert szerintem alulműködik neked.

2011. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért árban nem annyi lesz...


Ez a Decleor kb. 7-8 ezer Ft. A másikból 1-1 krém "csak" 3-4 ezer. Vagyis 2szer drágább.

2011. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!