Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bioderma Photoderm mineral...

Bioderma Photoderm mineral SPF50+, vagy pedig VICHY Capital Soleil 50+ naptejet vegyek 3 hónapos babámnak? Árban hasonló, azonos kiszerelésben van. Melyik jobb szerintetek? A Vichy napteje is ásványi szűrős?

Figyelt kérdés
Természetesen nem napoztatni akarom a babámat, de ebben a hőségben is el kell menni boltba stb., mindenképpen védeni szeretném a bőrét sétáláskor is.
2010. jún. 8. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi Biodermát vettünk tavaly. Az fizikai szűrős és ez a lényeg. A Vichy-t nem ismerem. Tavaly sokat használtuk a Biodermát, de még mindig nagyon sok van benne, íg yidén is maradunk annál. Ezeknek egy hátrányuk van, hoyg nehéz normálisan elkenni, hoyg ne legyen fehér a gyerek, de legalább nem szívódik fel semmi káros. Ezt javasolni tudom.
2010. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tavaly vettem biodermat, az lesz idén is.
2010. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk vichy van.Nagyon jó.
2010. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Bioderma van, nagyon jó.
2010. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Áprilisi a fiam, tavaly nyáron még nem kentem semmivel: korán vagy későn mentünk, nagyon vékony+szellős ruhát adtam rá, árnyékoltam.

Meg se fogta a nap...

Bezzeg idén, a kezét!

2010. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Végül döntöttem, Bioderma naptejet vettem a picimnek, 100 ml. volt 4200 Ft., mellé kaptunk egy Bioderma Atoderm tusfürdőt, ami 200 ml-es, csecsemőknek is használható. (Elég lesz egy darabig a babának:-))

Kipróbáltam ma a naptejet, könnyű, nagyon jól beszívódik, nem hagy fehér nyomot a baba bőrén és nagyon kevés elég, szóval szerintem megérte.

Köszönöm a válaszokat!

2010. jún. 11. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!