Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vasaljam ki a hajam...

Hogyan vasaljam ki a hajam sík egyenesre? ( a melegbe mindig begöndörödik) nem használok vasaláshoz semmilyen szert.

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Melegben ha izzadsz, óhatatlanul be fog göndörödni. Nekem is behullámosodik kicsit. Viszont azért szépen ki lehet vasalni. Én így szoktam:


Hajmosás Gliss Kur Asia Straight sampon+balzsam.

Hővédős lila Taft hajhab

Gliss Kur Asia Straight hajegyenesítő krém (csak nagyon picit kell a hajon szétoszlatni)

Formára szárítom nagy körkefével, aztán kivasalom.


Nekem ez általában beválik, de ha nagy melegben elkezdek izzadni, be szokott hullámosodni.

2011. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem vállig érő hajam van, hullámos, néhol göndör. Én azt a technikát javaslom, hogy rögötn hajmosás után próbáld meg nagy körkefével egyenesre kihúzni, és úgy szárítani. Ettől nem lesz "véglegesen" egyenes, de kicsit segít. (legalábbis nekem) Vasaláskor, amikor ugye tincsekre bontod a hajad, akkor mikor kivasaltál egy tincset AZONNAL fújd be hajlakkal! Vígyázz, arra a tincsre már ne térj vissza később, mert úgy összeáll egy lappá. (Kipróbálhatod, látszatra vicces, de am így még inkább tönkre teszi a hajad) Aztán így szépen menj végig az egész frizurádon.

Ezenkívűl használhatsz hajsimító hajápolókat is, de azt tudnom kell, hogy itt azért ami tényleg használ az mind 3-5000 Ft felett van, és csak fodrászkellékesben lehet megkapni.

Nekem ezzel a technikával 2 napig marad egyenes a hajam, de azt is tudnom kell, hogy én ebből kifolyólag 2 naponta mosom is, mivel a hajlakk zsírosítja (:

Remélem segítettem (:

16/L

2011. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlanám,hogy telefujkálj lakkal minden tincset,mert lerakódik,nehezen lehet lemosni,könnyen tapad rá a kosz és a sok mosás sem tesz jót.

Elég az egyenesítés végén lefixálni egy pici lakkal.

Használj hővédőt mindenképp.

Sajnos nem tartós,de ha annyira zavar,akkor menj el egy végleges hajkiegyenesítésre.

Igaz ez sem végleges,csak amíg le nem nő,de legalább nem göndörödik be.

2011. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem,hogy a Gliss Kur Asia Straight hajegyenesítő krémtől nem zsírosodik a haj?

Nekem sajnos olyan a hajam,hogy akármennyit vasalom egy óra-2 múlva már kezd göndörödni akár télen akár nyáron. Nyáron sokkal jobban.

2011. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem zsírosítja a hajamat, ez tulajdonképpen nem is krém, csak annak nevezik, nagyon folyékony átlátszó zselés állaga van. Hetente egyszer mosok hajat, de van, hogy 8-9 napig sincs szükségem hajmosásra, igaz nem is mindig vasalom, van, hogy hagyom csak megszáradni.
2011. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
köszi
2011. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!