Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az gáz ha szőrös a karom? :S

Az gáz ha szőrös a karom? :S

Figyelt kérdés

Leborotváltam a karomon a szőrt. idegesített. De mostmár teljesen visszanőtt,és 1-2 ember már be is szólt érte.. engem nem zavar, annyira nem vészes..

Mit csináljak vele? :|


2011. jún. 22. 23:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Én évekig borotváltam a karomról a szőrt, és ma már nem is kell, valahogy "elkopott" vagy mi, mert sima, kis pelyhek lettek rajta, és mivel barna a karom, nem látszanak .. :)


Pasi vagy, vagy nő? Szerintem egy szőrös női alkar elég csúnya látvány.

2011. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem kellett volna leborotválni...?
2011. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Csaj vagyok.

Jó, rájöttem, hogy nemkellett volna leborotválni.. de azért köszi.. (:

2011. jún. 22. 23:56
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

utolsó: ha arra akarsz kilyukadni, hogy megerősödött a borotválástól a szőr, akkor közlöm, hogy rossz helyen kapizsgálsz, mert ez egy oltári tévhit.


Kérdező: Én is szoktam borotválni, mert engem is idegesít, bár nem mindig, van, hogy visszanő és akkor hagyom úgy, de aztán megint rá kell jönnöm, hogy utálom úgy, meg régebben nekem is beszóltak érte, bár akkor még kisgyerek voltam -.-"

2011. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
gyanta? egy idő után csak "kikopik" ettől.
2011. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Szóval akkor lehet borotválni? Nekem szőkés vékony szálak vannak,de gondoltam már rá,hogy le kéne húzni! :)

Csak attól félek én is,hogy megerősödik, de akkor ez nem igaz? :O

És nem lesz szúrós??

2011. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

nem lesz szúrós, nem erősödik meg. :) borotváljátok 2-3 naponta max...


én is azért szedtem le anno mert beszóltak az o.társaim.. de már kopik

2011. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Felkart is? mert ott is vannak azért kis szőröcskék... ott is leszedjem,mi?
2011. jún. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ja,nem hát, csak vastagabbnak tűnik, mert a borotva úgy vágja el, h a szőr teteje szélesebb lesz ahogy végig megy rajta, míg mikor természetes állapotban van hegyesebb a vége, vagy hogy mondjam. Tehát a borotvát inkább mellőzném a helyetekben, de hajrá aztán majd rájöttök úgyis.
2011. jún. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
te tudod. amúgy én is borotválom, kissé szúrós szokott lenni, persze nyilván, hiszen félbe lett vágva, de nincs több és nem sötétebb.
2011. jún. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!