Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 4 éves feketére festés után...

4 éves feketére festés után mennyi károm származna egy szőkére festésből?

Figyelt kérdés
Tehát azt tudom, hogy 2-3x kell szőkíteni és roncsolja a hajat. Alig ér valamivel lejjebb a vállamnál a hajam és már kezd lenőni. Érdemes belevágnom a szőkítésbe vagy vegyek inkább parókát és csókolom? :DDD 20L
2011. okt. 10. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok sok évvel ezelőtt anyukámnak a fodrász egy lépésben kiszőkítette a haját. Azt mondta, hogy soha többé nem festi ezek után feketére, mert nagyon fájt neki és sokáig is tartott.

Hogy mennyire roncsolja azt nem tudom, de neki még van haja és egészségesnek is tűnik. ;-)

2011. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó hát a fekete is pont elég káros. Attól nem tartok, hogy kihullik a fél hajam, mert különben a fodrászom nemet mondott volna (rettentő profi és lelkiismeretes). A hajvégeimet hány cm-ig roncsolná azt nem tudom. ://
2011. okt. 10. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Szerintem nem roncsolná látványosan. Mármint ha alapjáraton egészséges a hajvéged akkor nem látnál rajta szőkítés után sem semmi drasztikusat.

2011. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Joy Turner ***** válasza:
Hát én nem tudom, miért írják, hogy nem roncsolná. Nekem kétszeri alkalommal lett újra szőke, de az egész hajam olyan volt utána, mint a vatta. Durván sz@rrá ment a hajam. Nem is jött helyre semmitől sem, csak az ollótól. De biztos, hogy ez hajtól is függ. Nekem amúgy is elég vékony szálú a rőzsém.
2011. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!