Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkíteni szeretném a hajam....

Szőkíteni szeretném a hajam. Vöröset mivel tudom kiszőkíteni?

Figyelt kérdés
Eredetileg középszőke hajam van de pár évig feketével festettem és már kb egy éve csak barnával csináltam már két szőkítést csináltam szőkítőporral meg 12-es oxival de répavörös és csibesárga hajat kaptam úgyhogy mind a kétszer visszafestettem barnára.Most a barna szín mellett kicsit vöröses beütése is van a hajamnak.Megint elkezdtem a szőkítést de most csak pár tincsen csináltam meg egyenlőre amit kiszívott rézvörösre.Ha mondjuk az egészet megcsinálom ilyenre akkor már valami szőke hajfesték befogja vagy folytathatom a szőkítést amíg szőke nem lesz? Légyszi ne írjátok hogy menjek fodrászhoz mert jelenleg nincs fölösleges 10-20 ezer forintom erre és szerintem elsőre neki se menne. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 23. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Kammilla sampon + SYOSS szőkítő.
2011. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Meg tudná írni vmelyikőtök, hogy mennyire volt jó a syoss szőkítő és hogy melyik fajtát használtátok?
2011. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!