Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van ráírva némelyik...

Miért van ráírva némelyik arckrémre, hogy a szemkörnyékre ne kenjük? Azért mert csípi, vagy tényleg nem jó a szemkörnyéki bőrre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a szemkörnyék bőre nagyon vékony,így irritálja.A szem bedagadhat,pirosodhat.
2011. jún. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért írják,hogy add ki a pénzt külön a szemránckrémre is.
2011. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat.Mind a két válaszban lehet valami,mert én most vettem egy arckrémet,és bekentem vele ott is,ha belemegy véletlenül marhára csípi,de ha nem akkor is érzem,hogy ez nem a legjobb oda.De azért mostmár nagyon unom,hogy külön kell vennem 2500-ért szemkrémet is.Esetleg tudtok olyat,ami jó oda is és arckrém?
2011. jún. 23. 14:24
 4/4 Barbara (Shana) ***** válasza:

Szia!


Tudok olyat ajánlani ami jó arcra szemre egyaránt, de a minőséget meg kell fizetni..., tehát nem olcsó.

2011. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!