Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap legyantáztam az arcom....

Tegnap legyantáztam az arcom. Ti is szoktátok? Bővebben lennt. (nem tudtam mit kérdezni azért kérdeztem hogy ti is szoktátok e, nyilván csak azok válaszolnak)

Figyelt kérdés
Gyantázás után az ott maradt gyantát mivel lehet eltüntetni? Ugyan úgy visszafog nőni a szőr, vagy vékonyabb lesz? Baj ha arcgyanta helyett testre való gyantát használtam?
2011. jún. 24. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
bajuszvonalon en is szoktam
2011. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Barbara (Shana) ***** válasza:

Szia!

Az ott maradt gyantát gyantaleoldó olajjal, vagy sebbenzinnel lehet eltávolítani.

Nem tudok róla, hogy lenne külön arcra való gyanta:)

Vissza fog nőni persze. Ha kitartó vagy idővel kiritkulhat, de nem egy-két gyantázástól.

2011. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak külön arcgyantázó csíkok,ezek épp elegek az arc gyantázására.Utánna én mandulaolajat használok,maradéktalanul eltávolítja a gyantát és pár perc alatt eltünteti a pirosságot is.
2011. jún. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!