Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SZOMBATHELYEN hol találok...

SZOMBATHELYEN hol találok NAGYON jó kozmetikust?

Figyelt kérdés

Arckezelésre szeretnék menni.

21/L


2011. jún. 25. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ugyanebben a cipőben járok. Ugyanúgy szombathelyi vagyok. Már keresgéltem, de egyenlőre nem a legjobbakkal találkoztam! Kíváncsi lennék én is melyiket ajánlanák. Néztem már az Óperint utcait, de nem az igazi. A főtéren is van pár, de tényleg van amelyik még normálisan köszönni sem tud, ha bemegyek hozzá! Egyszóval jó kozmetikust eddig még nem nagyon találtam! :) Még van pár napom hónap elejéig. Ismerősök között kellene érdeklődni. Végül is ők a legjobb ajánlók! :)

20/L

2011. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*ajánlanának*
2011. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ismerősöket még nem kérdeztem, majd az is meg lesz ;) Amúgy nem Sz.helyi vagyok, hanem S.-i, itt van kozmetikusom, de az arckezelésével nem vagyok megelégedve:S Ha Sz.helyen találnék egy jót, hajlandó lennék utazni;)
2011. jún. 25. 12:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Am. a BEAuty Szalonban jártál már? Ha minden igaz a csajszi akié az üzlet kozmi-mester. Lehet, h.ő jó választás lenne...
2011. jún. 25. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!