Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az egész arcom tele van...

Az egész arcom tele van grízekkel, undorító. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Hiába megyek kozmetikushoz, utána tök szép az arcom, 1 hét múlva megint tele van...

Az egész arcom tele van vele és már rohadtul elegem van belőle! Ráadásul nagyon nehezen jönnek ki, pedig előtte tűvel megszúrom..


Mit tegyek?


2011. jún. 26. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egészségesen étkezel, sportolsz, dohányzol, iszol, használsz alapozót(ha igen milyet)?
2011. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Figyózok, szóval nem eszek fehérlisztes dolgokat, tésztákat, szénhidrátdús kajákat, viszont sok fehérjét eszek.

De amíg nem fogyóztam akkor is ez volt a baj..


Sportolok, bár nem tudom lehet-e annak nevezni, napi 30-60 percet biciklizek.


Nem cigizek, nincs semmilyen káros szenvedélyem, és nem használhatok semmilyen kozmetikai terméket (allergia miatt)

2011. jún. 26. 16:27
 3/11 A kérdező kommentje:
vagyis *fogyózok :)
2011. jún. 26. 16:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Éppen tegnap beszéltem erről a kozmetikusommal... Mondta hogy kérjek időpontot és kiszedi ugy hogy tűvel csinál rá egypici lyukat és kinyomja. Dee sebbel gyógyul szal nem szabad vele egyedül próbálkozni.

Mondta h nem fog visszajönni max évente egyszer.

Sztem próbáld ki más kozmetikusnál is mert lehet hogy nem nyomja ki teljesen:\

2011. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász...
2011. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
ugyanebben a cípőben vagyok... 17:13-as válaszoló én nemtudom te miylen csodakozmetikushoz jársz,de nálunk(és nem csak nálam,osztálytársaimnál is) elmész kozmetikushoz tűvel kiszedi,utána egy hétig nem nyugszik meg a bőrőd,értsd kétszer annyira látszik az összes pattanásod amihez hozzányúlt és jó esetben egy-két hónapig normális lesz az arcod,nekem még most sem az
2011. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

sziasztoK!

sok antibiotikumot szedtem az elmúlt hónapokban és azóta az arcom egyik oldalán illetve a homlokom néhány gríz megjelent.valahol olvastam hoyg az emésztéssel kapcsolatosan jönnek ki illetve a sok húsfogyasztástól,nos lehet van benne valami ugyanis nekem a bélflórám kicsit felborult a bogyók miatt illetve szinte naponta húst eszek.

Kozmihoz 3 havonta járok és nekem is tűvel szúrja ki de sajnos sebbel gyógyul ,szerintem te ne szúrkád magadnak mert még rondább lesz!!

Úgyhogy én most szedek probiotikumot illetve mindennap iszok tibeti gombakefírt.éS rohadtul nem használok semmiféle kenőcsöt tonikot lemosót hanem csak sima vízzel leöblítem az arcomat és azóta nincsenek mérges pattijaim csak menzeszkor de iylenkor ez normális.ÉS szinte mindennap tápláló arcpakolást teszek fel,méz,kefír...stb

2011. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy offolok, de mi az a gríz? Ebben a vonatkozásban még nem hallottam.
2011. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon jó a kozmetikusom, azt a néhány pattanásomat úgy kinyomja, hogy ott soha többé nem jön vissza. De ezeket az izéket hiába nyomkodja :S


Bőrgyógyászra gondoltam már én is, de ott mit tudnának tenni vele?

2011. jún. 26. 20:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Megállapítják mitől van pl, gyógyszert ír fel. esetleg elküld kivizsgálásra. Én nem vagyok bőrgyógyász, szóval ne tőlem kérdezd. Biztos többet tud segíteni mint a kozmetikus. Az is lehet, hogy aknés az arcod, azt viszont minél előbb antibiotikumokkal kezelni kell, különben nyomot hagy egy életre az arcodon.
2011. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!