Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A könyökömnél elég undorító a...

A könyökömnél elég undorító a bőr. Száraz, és meg is van nyúlva, ha kihúzom, centikre is kijön a bőr. :SSS Mit lehet vele csinálni hogy feszesebb legyen, és normálisan nézzen ki mikor egyenesen lógatom a kezem?

Figyelt kérdés
Testápolóval szoktam kenegetni néha hogy ne legyen annyira száraz de erre a problémára nem használ.
2010. okt. 15. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi semelyik férfi nem fogja a könyöködet nézni. Nem érdekel a könyök minket.
2010. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szinte mindenkinek ilyen a könyöke. azzal tudsz segíteni rajta ha radírozod rendszeresen és valami zsíros balzsammal kenegeted( van már külön könyökr eés térdre való balzsam is) de olyan sima sose lesz ott a bőr mint máshol a karodon
2010. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha félbevágsz egy citromot és a könyöködet bekened vele akkor valamennyire kisimul a bőr. Én egyszer voltam egy divatfotózáson ahol ezt alkalmazták a könyökömön. :D Elég vicces volt :D

De sajna nem tart sokáig a hatás. max félóra. :(

2010. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek a férfiak (a nők se mielőtt..), engem zavar. Persze, tudom hogy sosem lesz olyan mint máshol, de régebben (pár hónapja) nem ilyen volt, hanem normális könyökszerű... A radírozást megpróbálom, meg akkor nézek ilyen krémet is rá, hát remélem valami beválik mert ez iszonyat.
2010. okt. 15. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajlítsd be a könyököd, és úgy húzd meg rajta a bőrt, ha nem megy akkor nincs semmi gondod. Az érdességre pedig bőrradír, vagy luffa szivacsos dörzsölés (kicsit fájni fog)
2010. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!