Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használnak az ilyen szerek?...

Használnak az ilyen szerek? Hol kaphatók?

Figyelt kérdés

hol lehet olyan anyagot beszerezni? [link]

egyszer egy véletlenül kiszemelt fodrászatban, nekem is ilyen valamivel csinálták, és jó volt, de hol tudom otthonra beszerezni az ilyen tartós krémet, vagy nem tudom mit? mert am is nagyon nehezen vasalható a hajam, de miért? bnőm az igazi göndör kiscsigás hajat is tök egyenesre kivasalja, ugyanazzala géppel az én már alig hullámos hajamat pedig nem.mit tegyek?


2011. jún. 27. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt otthon nem nagyon kéne megcsinálnod, mert ez egy lúgos anyag, amivel elég nagy kárt tehetsz a frizurádban... fodrászatba menj el inkább, 3-4 hónapig tart a hatása, megéri rákölteni sztem. 3500Ft-tól már meg tudod csináltatni.
2011. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, és ha itthon csinálnánk de a fodrász bnőm, akkor leheth ilyet szerezni?
2011. jún. 28. 14:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor más. :) Rengeteg cégnél lehet kapni ilyen szert. Nekem innen van: [link] Házhoz is szállitanak (én kozmetikus vagyok, behozták a szalonba, ahol dolgozom). Professzionális cégeknél lehet beszerezni, de a bnőd akkor biztos tudja. :)
2011. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!