Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet valakinek ilyen...

Hogyan lehet valakinek ilyen dús és hosszú haja? *. *

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 27. 11:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
póthajról hallottál már? mellesleg eléggé elvan hanyagolva az a frizura,szörnyen néz ki
2011. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nagyon dús hajam van,de engem sokszor zavar, hogy egy óráig tart még kivasalják..De amúgy ennél a lánynál például a képen 100%, hogy úgy hogy műhaj van fölvarrva neki európai.Ez 100% attól dúsabb is lesz.
2011. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

igen hallottam már Mr/Miss bunkó :)

max kócos ...

2011. jún. 27. 11:29
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok bunkó,csak ezen a képen egyértelmű,hogy póthaja van a csajnak.és attól hogy a kócos fejét fotózza,attól igen,igénytelen...
2011. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is póthaj.


Egyébként megfelelő ápolással a dússág/selymesség kivitelezhető. Ott vannak például a tápláló pakolások, a ricinus és olivaolaj.

A hosszúságra pedig a fodrászmentesség a megoldás. Pontosabban mindig csak azt vágasd le a hajadból, amit nagyon muszáj (pl. el van törve)

2011. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Póthaja van a csajnak,látszik is.
2011. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Hát, ez eléggé póthaj... Nekem póthaj nélkül is több van, mint ennek a spinének, bár lényegesen rövidebb.
2011. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a haj speciel nem feltetlenul dus...

Viszonylag kocos, nem egyenesek a hajszalak, emiatt nagyobb a teruletuk. A baratnomnek van hasonlo haja, dusnak tunik, de valojaban nem az, ha egyenesre szaritja es osszefogja, akkor kb ket ujjnyi vastag az egesz. Volt, hogy en festettem neki es nagyon meglepodtem, mert a hosszu haja annyi hajfesteket vett fel, amennyit az enyem szokott, pedig nekem fele olyan hosszu van, vekony szalu, de sok.


Egyebkent ami a szep, dus, egeszseges hajhoz kell:

valogatott taplalkozas, vagy vitaminpotlas, pont, mint a szep borert, folyamatos, igenyes apolas, jo minosegu hajkefetol, hajcsattol, gumitol kezdve a hajbalzsamon at a pakolasig, festes eseten hozzaerto festesi technika, festesi ido helyes megvalasztasa, jo festek. Lehet szaritani, vasalni is, de megfelelo hovedot kell hozza hasznalni, nem szabad a rendszeresseg illetoen nem szabad tulzasba esni, a hofokot is jol kell kivalasztani.

Ez az, amirol tehetsz.

Amirol nem: genetikai adottsagok. Peldaul az indiai noknek egyenes, vastag es eros szalu, gyorsan novo hajuk van, eleve erosebb az egesz. Mondjuk az is igaz, hogy ok alapban nagyon vitamin es rostdusan taplalkoznak, nem festik, nem vasaljak, nem gondoritik a hajukat.

2011. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Írtak itt sok mindent ami igaz is de a legfontosabb hogy a hajszálak mennyisége és minősége nagyrészt genetikai adottság. Így sajnos pl én akinek nagyon vékonyszálú és elég kevés haja is van, ehetek amit akarok, kenhetek rá amit akarok akkor se lesz dús.
2011. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
póthaj vagy műhaj :)
2011. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!