Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most nagy hülyeséget csináltam...

Most nagy hülyeséget csináltam? Lehet valami probléma?

Figyelt kérdés

Kinyomtam a pattanásaim/mitesszereim,mert nem volt pénzem kozmetikusra és nagyon sok volt.

Próbáltam normálisan csinálni:leradíroztam,majd pároltam az arcom,tiszta kézzel és papír zsebkendővel csináltam.Mikor kész lettem vele megmostam hideg vízzel és tettem rá pakolást,majd lemostam arczselével,utána tonikkal végül bekentem hidratáló krémmel.Ez a tegnap volt azóta kenegettem aloe verával.Most úgy nézek ki,mint aki kozmetikusnál járt,de félek hogy nem kellett volna.

A kozmetikusom azt mondta,hogy én ne matassak hozzá,mert csak ártok vele,de mégis megtettem.Szerintetek hiba volt?


2011. jún. 27. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

hát eléggé. hiába probáltál olyan higénikus lenni, meg mindent úgy csinálni ahogy ö szokta, de az amit csináltál az más, hiszen nem vagy szakember.

de ettöl függetlenül elfognak mulni a hegek, és a nyomok szerintem, csak kicsit több idö kell hozzá majd, meg talán jobban fog látszani.

2011. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem volt hiba! Én is ki szoktam nyomkodni a patikat, mitesszereket. A kozmetikus is csak luxus! Beszedi a pénzt, azt mást nem csinál a pattanásokkal, mint amit otthon is meg lehet tenni. Vsz azért is mondta, hogy ne nyúlj hozzá.

Ha tiszta kézzel csináltad nem lehet semmi baj!

2011. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem volt hiba. :D én mindig magamnak csinálom és mégis szokták kérdezgetni h ki a kozmetikusom. :D pedig én vagyok magamnak. :) szal nyugi nem hinném h hiba lett volna. ^^
2011. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

"A kozmetikusom azt mondta,hogy én ne matassak hozzá,mert csak ártok vele,de mégis megtettem."


A kozmetikus azért mondta, mert kell neki a pénzed. Ha azt mondta volna, hogy ezt te is meg tudod csinálni otthon, akkor nyilván nem nála költötted volna el a pénzed, így neki kevesebb bevétele lenne. Tehát neki az jó, ha mindenki hozzá jár, így több a pénz.

2011. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Csak úgy gondolkodás nélkül megcsináltam,aztán kicsit elgondolkodtam,talán nem kellett volna,de most megnyugtattatok:)

Remélem a végeredmény ugyan olyan lesz:)

2011. jún. 27. 19:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírtad, az abszolút rendben van, profin megcsináltad, a kozmetikus sem csinálja jobban. Nyugi, nem lesz semmi bajod, csak belenevelték az emberekbe, hogy te ezt magadnak nem tudod megcsinálni, fizess inkább érte. Pedig a nagyanyáink tudnának mesélni, hogy régen ezt hogy csinálták maguknak. Én hallottam pár ilyen történetet, és láttam 80+os néniket, nem voltak hegek az arcukon :) A lényeg a higiénián van.
2011. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi!nyugodtabb vagyok:)
2011. jún. 27. 20:44
 8/11 anonim ***** válasza:
A hegesedés egyáltalán nem ettől függ. Nekem ha kijön egy gyulladtab pattanás akkor sokszor heggel gyógyul, pedig ahhoz egyáltalán nem nyúl senki, a kozmetikus se, bőrgyógyász által felírt krémmel kenegetem. Ez sajnos hajlam, boldog lennék, ha annyival meg lehetne oldani, hogy a kozmetikus nyomja ki...
2011. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
mint kozmetikus, azért hozzátenném, hogy nem véletlenül, a semmiért tanuljuk 2 évig ezt a szép szakmát... :) a kozmetikus szakszerűen végzi a kezelést, mig a hozzá nem értő okozhat kárt a bőrében. persze mindenki szokta magát nyomkodni otthon, de akinek nagyon csúnya, gyulladt a bőre, javaslom, hogy keressen meg inkább egy kozmetikust.
2011. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is kedves kozmetikus!:)

Egyelőre nem látok semmi károsodást és gyulladt pattanásaim nincsenek,inkább mitesszerek és ilyen apró pattanásaim vannak,remélem később se lesz probléma:)

2011. jún. 29. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!