Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az a probléma hogy lelomboz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a probléma hogy lelomboz az óvszer. Eddig nem volt semmi gond. Mitől lehet? Hülyeséget ne írjatok!

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a csapból is az folyik, hogy óvszerrel milyen szar. Már az is bemeséli magának, akinek eddig nem volt gondja...
2010. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ki lehet bírni.Nem olyan szar.De nagyon kellemetlen volt,így még nem jártam !
2010. aug. 30. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:

az én barátom is lelankad az óvszertől. én kértem erre tanácsokat, de mindenhonnan azt hallom, hogy ezt bemesélik maguknak. viszont van a lifes styles-nek egy olyan óvszere, ami sokkal vékonyabb, mint a normál, és elvileg ha azt felveszi a fiú, akkor kevésbé érzi, hogy gumi van rajta. persze ezt csak hallottam, majd én is kipróbálom a barátommal

20L

2010. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán attól lehet, hogy tudat alattidban eleged lett ennek a használata. Na jó igazából nem tudom mitől lehet, de ez is egy gondolat. :)
2010. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet bemeséltem,nem tudom.De azért mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat ! F 24
2010. aug. 30. 20:36
 6/9 anonim ***** válasza:
20:30-nak mi olyat használunk és igazából semmivel sem jobb. Inkább ilyen helyzetben a pasinak kéne valamit tennie. Terelje el a gondolatát, hogy gumi van rajta. Talán az segít.
2010. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a problémám, de annyiban másabb, hogy nekem nem akkor "lankad le" amikor rajta van, hanem már csak ha szóba is kerül, olyankor elég nehéz visszahozni formába, de ha sikerül, utána is csak akkor leszek 100%os amikor már barátnőmben vagyok. Nem tudom hogy miért van, élvezem óvszerrel.

Lehet hogy azért van, mert eléggé bennem(ünk) van a "szaporodás" és hogy ez csak egy gátló tényező. Nem tudom.

2010. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
talán arra kellene gondolj, hogy ez nem egy olyan anyag, ami közted és a barátnőd közt van, hanem olyan ami megvéd ilyen-olyan betegségektől, nemkívánt terhességtől, stb. talán akkor megérted h nem ellened, hanem érted van rajtad
2010. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Arra gondolj, hogy mennyivel jobb óvszerrel kefélni, mint óvszer nélkül nem kefélni. :)
2012. márc. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!