Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes szőke hajam van...

Természetes szőke hajam van hátam közepéig ér, szeretném kipróbálni hogy milyen mondjuk barnának lenni ha hajszinezővel befestetem a hajam akkor az kifog jönni utána és visszakapja a természetes szinét? Milyen szinezőt ájánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

De jó neked!

Bezzeg nekem a sötét hajamat kellett szőkíteni:S

Én a te helyedben csakis 8 hajmosásig tartó színezőt vennék, az is megfogja, és látszik, hogy milyen lenne a szín. Ha tetszik, akkor színezd be a Palette 24 hajmosásig tartó színezőjével, de az lassan kopik, és nem biztos, hogy szépen kijön, úgyhogy necces. Különben örülj, hogy természetes szőke vagy!

2010. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Én annak idején ugyanazt akartam mint te, vettem szinezőt (világosbarna), ami kapásból olajzöldes, sötét színű lett a fejemen! És mondanom se kell, hogy nem jött ki még a 10. mosás után sem. Fodrászhoz kellett mennem, hogy kiszedje. :(
2010. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt...! Vettünk egy 8 hajmosásig tartó hajszínezőt, és hát nem nagyon jött le csak a 14.-nél kb.
2010. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!