Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mehetek szoliba minden nap?

Mehetek szoliba minden nap?

Figyelt kérdés
nemrég kezdtem el szolizni. elöször 3 percet voltam, majd tegnap voltam 6 percet. ma is szeretnék menni 6percet, holnap is 6 percet, és utána másnap lehet 9 percet? utána kicsit pár napig hanyagolnám. majd hetente járnék vagy 9, vagy 12 percet álló szoliba. szerintetek? amúgy világos bőröm van.
2011. jún. 28. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ,ez igy nagyon sok lenne. Meg fogsz égni. Legalább 1-2 nap szünet kell,hogy pihenjen a bőröd.
2011. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez így elég baromság.

Elég hetente elmenni egyszer (vagy akár kétszer). Az elején elég csak pár perc. Várj még azzal a 9 meg 12 perccel.

2011. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem jó neked a napozás? Nem kell érte fizetni, és ugyanúgy lebarnulsz.
2011. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert a narancssárga bőr az sokkal szebb.
2011. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
napon csak leégek... és egyáltalán nem sárga...
2011. jún. 28. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézz szét és meglátod, hogy sok ember járjál kint aki a szolitól sárga.
2011. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hetente 2 max 3 x menjél, mindig hagyjál szünetet, ne minden nap! Ha elérted a kívánt színt akkor meg bőven elég heti 1X járnod, hogy meg is tartsad!
2011. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!