Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen napolajat tudtok...

Milyen napolajat tudtok ajánlani ami segíti a barnulást? Ki milyet használ? És mit kenjek magamra napozás után h ne hámoljon le a nehezem megszerzett barnaságom?

Figyelt kérdés
(jó tudom h a hámoljon nem helyes , de nem tudom h hogy lehetne felszólító módba rakni a "hámlik" szót :D:D)
2011. jún. 28. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Carotten naptejet ajánlom,van olyan is aminek még pluszban van barnító hatása is,de az avonosok is jók...akkor hámlik csak le a bőröd,ha megégsz,mint pl most én,2 hete voltam szoliban,megégtem,1 hete hámlok :(

és hiába kentem szolizós nap óta reggel-este magam testápolóval,akkor is elkezdett hámlani.

2011. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de ha ,csak lebarnulsz,nem égsz meg akkor nem fogsz lehámlani,de akkor is kenegesd magad testápolóval,mert azért kiszárad a bőr
2011. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

én avonos naptejet használok.. van mindenféle bőrfajtára. Olaj is, meg napozás utáni bőrnyugtató is.

Nekem most a "sun+" van. 40 faktoros naptej, mert hamar leégek és a napozás utáni az meg ilyen csillámlós és élénkíti a színt. :)

Egyébként szerintem a helyes a "hámlódjon", de ezt is aláhúzza.. :DD


17/L

2011. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

napolaj:

[link]


napozás utáni krém:

[link]



Ilyeneket használok és teljesen megvagyok velük elégedve!:)

2011. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

probald ki a kakaovajat:)nekem ez vallt be a legjobban,nagyon szep barna borom lett tole,megeri:)

gyogyszertarban kaphatsz:)

2011. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2011. jún. 28. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!