Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám megnöveszteni a...

Hogy tudnám megnöveszteni a hajam? Van egy kis dilemma.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a fodrászom megakadályozza a növekedését, ugyanis mindig túl sokat vág belőle, mondván; "ennyi vissza volt töredezve". Ha 30 centit lenyisszant (csak mert már volt példa arra is), akkor is a töredezésre hivatkozik. Már elegem van ebből, nem nagyon akarok visszamenni hozzá. Anyu nem hajlandó másik fodrászhoz vinni, mert "őt ismeri" és "közel van" és "még olcsó is". Meg amúgy is azt mondják, máshol is ez megy, szóval nem érné meg.

Ha viszont nem megyek, tényleg töredezett lesz a vége, ugyanis magamnak nem tudom levágni, mert lépcsőzetes. Ráadásul úgy hallottam, egy idő után megáll a növésben, ha elhanyagolják.

Szóval mitévő legyek? Hogy növesszem meg TERMÉSZETES(!) úton? (Most kb. a lapockám aljáig ér, de minimum derékig le akarom növeszteni.)

13/L


2011. jún. 28. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

a fodrász nem vágná le, ha nem volna töredezett, mi neki abban a jó?

vasalod, fested a hajad? mert csak attól törhet annyira, hogy levágnak belőle 30 centit

2011. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
mondd meg a fodrásznak, hogy ne vágjon már annyit vissza, mert éppen növeszted, de így nem megy. csak megérti:D
2011. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Se nem vasalom, se nem festem. Ha így lenne, nyilván nem jönnék ide panaszkodni.

Épp ezért nem értem, mi lehet ennek az oka...

2011. jún. 28. 18:38
 4/15 A kérdező kommentje:
Amúgy mondtam, de semmi változás azóta.
2011. jún. 28. 18:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anyud kéri meg a fodrászt titokban, hogy többet vágjon le. Lehet, hogy félti a hajhagymáidat a hosszú haj súlyától. Nálam ez volt.

Csak annyi ötletem van, hogy lehet kapni ilyen étrendkiegészítőket, amikben vitaminok, ásványi anyagok vannak, és gyorsabban nő tőle a haj. Nem tudom a nevét, csak láttam már ilyet. Gyógyszertárban, bioboltban lehet kapni.

2011. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vagy béna a fodrász, és csak olyan hosszúságúra tudja vágni, mert különben elrontja.
2011. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát végülis ez is benne van a pakliban, de 9-10 éves koromban fenékig érő hajam volt, akkor nem féltette?...

Szóval igazad lehet, de az azért lenne furcsa, mert korábban nem ellenezte a hajnövesztést. Most kérdőre vontam, de hevesen tiltakozott.:D

Amúgy tényleg béna a fodrász, még egy oldalfrufrut sem tud megcsinálni.

2011. jún. 28. 18:57
 8/15 A kérdező kommentje:

"Csak annyi ötletem van, hogy lehet kapni ilyen étrendkiegészítőket, amikben vitaminok, ásványi anyagok vannak, és gyorsabban nő tőle a haj."

Lehet, hogy ez lesz a vége.

2011. jún. 28. 19:01
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát nem kizárt, hogy tényleg annyira töredezett. Akkor viszont könnyen lehet, hogy az életben nem nő meg addig a hajad. :S Van akinek könnyen törik a haja, meg minden. :S

Szerintem keress másik fodrászt, anyád is csak megérti, ha normálisan, nem egy hisztis gyerek módjára megbeszéled vele. Esetleg felajánlod, hogy a különbözetet kifizeted zsebpénzből, kitakarítasz a lakásban, stb.

2011. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Na jó, azért ezt a 30 centis példát ne úgy értelmezzétek, hogy mindig annyit vág...

Egyszer történt ilyen, mikor seggig érő hajjal fordultam hozzá, és kértem tőle egy hátközépig érőt. Levágta úgy, hogy a vállam alá ért 15-20 centivel, de előtte több, mint egy évig hozzá sem nyúltam, ergo az extrém eset volt. Nem hiszem, hogy a büdös életben nem fog megnőni akkorára, hiszen egyszer már megnőtt. Megjegyezném, hogy addig anyu vágta rendszeresen, de egyszerre csak kb. 2 centit, és így idővel szépen megnőtt. Most is eljátszhatnánk ugyanezt, csak az a gáz, hogy lépcsősre van vágva, ezért kompetensre lenne szükség.

Egyébként abból a párszáz Ft-os zsebpénzemből aligha tudnám állni a költséget.:D A takarításról talán lehet szó, meglátjuk.

2011. jún. 28. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!