Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám megnöveszteni a...

Hogy tudnám megnöveszteni a hajam? Van egy kis dilemma.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a fodrászom megakadályozza a növekedését, ugyanis mindig túl sokat vág belőle, mondván; "ennyi vissza volt töredezve". Ha 30 centit lenyisszant (csak mert már volt példa arra is), akkor is a töredezésre hivatkozik. Már elegem van ebből, nem nagyon akarok visszamenni hozzá. Anyu nem hajlandó másik fodrászhoz vinni, mert "őt ismeri" és "közel van" és "még olcsó is". Meg amúgy is azt mondják, máshol is ez megy, szóval nem érné meg.

Ha viszont nem megyek, tényleg töredezett lesz a vége, ugyanis magamnak nem tudom levágni, mert lépcsőzetes. Ráadásul úgy hallottam, egy idő után megáll a növésben, ha elhanyagolják.

Szóval mitévő legyek? Hogy növesszem meg TERMÉSZETES(!) úton? (Most kb. a lapockám aljáig ér, de minimum derékig le akarom növeszteni.)

13/L


2011. jún. 28. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát, a váll alatt 15-20cm, az szerintem nem sokkal rövidebb mint a hátközépig érő haj. Na de hajnövesztés: ricinus olajas pakolás, bánfi hajszesz, sörélesztő. Én ezekkel szórakozok.

Amúgy régen nekem is olyan volt a hajam vége, hogy minden szál két-három felé állt. Aztán ez elmúlt, de hogy mitől?! Magam sem tudom. Mióta ricinus olajas pakolást használok, azóta egyáltalán nem törik a vége. Bár egyszer itt valaki azt írja, hogy a végére nem szabad kenni, azt nem tudtam meg, hogy miért nem. Én oda is kenem. De a végére kenhetsz olívaolajat is.

2011. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"Hát, a váll alatt 15-20cm, az szerintem nem sokkal rövidebb mint a hátközépig érő haj."

Az lehet, de nekem az a 15 cm is sok.:D

De amúgy kösz a tippet, amint megkapom anyu jóváhagyását, megfogadom a tanácsodat (ezzel értelemszerűen 18:44-ét is)!:D

2011. jún. 28. 20:10
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért hogy teljesen érthető legyek, a hajtöredezésem nagy része magától tűnt el, és a maradék tűnt el az olajas pakolástól.

Bár lehet, hogy más értette, amit írtam, én nem, most hogy visszaolvastam :D

19:48 voltam

2011. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Áh, szegénykém, tudom milyen :s

Mikor én voltam 13-14 éves én is anyám fodrászához jártam, ami mindig elcseszte a hajam, sokat vágott stb. csak szenvedtem a hajammal mindig. Csak hát helyben volt, olcsó volt stb.

Aztán elkerültem középiskolába és az ottani városban választottam fodrászt, de úgy képzeld el, hogy mindig máshoz mentem, egyikkel sem voltam megelégedve, végigmentem a város összes fodrászán XD

Aztán most lekötöttem magam ennél, mesterfodrász (de alig drágább mint bárhol máshol) és mindig tökéletesen vágja le a hajam, ha magamnak szárítom, akkor is olyan, mintha fodrásztól jöttem volna. És sose vág sokat. Már derékig ér :)

Úgyhogy tényleg menj el te is más fodrászhoz, amíg meg nem találod az "igazit" :D

2011. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Na igen, az én esetemben is ugyanez van. Köpésnyire van innen, olcsó is és még ismerős is. Na mindegy, már úgyis csak egy évem van az általánosból, utána kénytelenek leszünk más fodrászt keresni, úgyhogy megpróbálom rábeszélni a famíliát, de ha nem sikerül, már "csak" egy év.:D

(Most annyira bánom, hogy anno levágattam...:/)

2011. jún. 29. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!