Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek egy kisfiús arcú...

Szerintetek egy kisfiús arcú pasin, akin mondjuk 25 éves, de 20-nak néz ki, milyen borosta állna jól? Elsősorban 20-25 éves nők válaszai érdekelnének!

Figyelt kérdés

Elég az a kicsi 2-3mm-es borosta, vagy lehet akár 4-5mm-es erősebb borosta is, vagy az utóbbi már inkább igénytelenséget sugallhat?

Előre is köszi! :)

25F


2011. jún. 29. 14:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az a gond egy éve a külsőm miatt nem találok nőt, akárhol próbálkozom azt kapom, hogy kisfiús arcom van és ezért NEM KELLEK, vagy pedig semmi se fogja meg bennem elsőre, ezért NEM KELLEK... jó lenne már ebből az őrületből kikerülni, mert lassan bedobom a törölközőt... :(
2011. júl. 1. 19:29
 12/16 anonim ***** válasza:
én férfi szemmel azt mondom a hajadat is vágd le pár millisre úgy már komolyabban néznél ki szerintem
2011. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De mivel kerekebb az arcom kicsit, ha túl rövid felül akkor eléggé tojásfejünek nézek ki, egyszer kipróbáltam már... :D
2011. júl. 1. 22:05
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos vagy. Az én barátomnak is gyerekes arca van (főleg szőr nélkül). Ő 3-4 naponta szokott borotválkozni. A 4. napon már eléggé szőrös, bár nekem az még bejön, de ha tovább nőne, akkor már igénytelen lenne. Szerintem te is próbáld ki ezt. Amit feltettél képet, azon olyan 4 naposnak saccolom a borostád :) és szerintem az még az éppen-éppen oké kategória.


21/L

2011. júl. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Igen, valóban 4 napos hatása van... :)

Szakállvágóval szoktam igazítani, és ahogy mondod így igénytelennek se tűnik. ;)

2011. júl. 2. 11:45
 16/16 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem miért raksz fel ennyi képet. Pedig szerintem teljesen jól nézel ki, jobban mint az átlag, úgyhogy nem értem a dolgot. Én inkább konditermet és néhány kg izmot javasolnék női szemmel. nem lehet hogy a viselkedéseddel van inkább a probléma?
2011. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!