Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketére festem a hajam,...

Feketére festem a hajam, ötletek érdekelnének akinek fekete a haja vagy csak volt? (Lent részletezem)

Figyelt kérdés
Szóval eddig kékes feketére volt festve már kétszer vagy háromszor a hajam,most sima feketére szeretném festeni.És az érdekelne ha most sima feketére festem akkor ezek után elég lesz ha csak a hajtöveimet festem a lenövést,mert nem szeretném az egészet.Most szeretném utoljára az egészet mert nem akarom hogy nagyon tönkre menjen max évi egyszer az egészet.A kékes fekete amikor kopik akkor elég fakó színe lett de nem világosodott ki és ezért váltok a sima feketére.Nem fog elütni ha csak a lenövéseket fogom ezek után festeni?Ti hogy csináljátok?Ötletek?Előre is köszönöm a válaszokat.puszi:)
2011. szept. 7. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sima feketét használok, és én is csak a tövét szoktam festeni, az egészet egy évben 2x-3x max. Nem vettem észre, hogy elütne a töve a végétől festés után. Nagyon szeretem a sima feketét.
2011. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kékesfeketére kenem mindig a hajam,mert elég világos a hajtövem,és csak a kékesfekete fogja be,a sima feketétől nekem világosabb a hajtövem.gondolom azért mert szőkés barna az eredeti.Ha neked középbarna a hajad akkor szerintem jó lesz rá a sima fekete.
2011. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
közép barna meg télen kicsit sötétebb mint nyáron.bekentem sima feketére elég szépen befogta remélem ha legközelebb a lenövést festem akkor nem fog elütni a hajvégektől és ugyan olyan szép fekete lesz :)
2011. szept. 7. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!