Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétszőke hajat mennyire fog...

CountessBathory kérdése:

Sötétszőke hajat mennyire fog be egy lila vagy kék hajszínező?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt kérdezem vissza, hogy festett-e e hajszíned?


mertha festett, akkor adok neked egy jó tippet :)


Én az iskolai farsangon rock-star-nak öltöztem :D


A barna természetes hajamban szőke melírcsíkok vannak, és elkapott a lendület, amikor a kezembe akadt anyukám hamvasító cseppjei :)


Higítás nélkül ráöntöttem a hajamra mosás után, utánna már csak leöblítettem, simán vízzel.... Direkt tükör nélkül szárítottam, és amikor belenéztem a tükörbe megijedtem magamtól :D

Az addigi szép szőke melírjaim rohadt jó LILÁK lettek :D

Pont amit vártam :)


Ami van anyának az Kallos hamvascsepp :)

Ha bemész egy fodrászkelékesbe, kérd meg a boltost, hogy (amilyen színt szeretnél a hajadba) adjon neked hamvascseppet.... kék is van, úgy tudom :)

sztem nem csak a Kallos fogja majd be a hajad :)


Viszont: ha EGY ALKALOMRA szeretnél extrém színű hajat, akkor NEM AJÁNLOM a hamvascseppeket, mert még kb 5-6 mosás után is lesz majd benne színárnyalat :)

De engem nem zavart, és szépen, egyenletesen kopik ki :)


Remélem, hoogy tudtam neked segíteni :)

puszi ;)

2011. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezen még nem gondolkodtam ,de egyébként nem festettem még soha a hajam ,bár természetes módon vannak benne világosabb csíkok. Azt viszont gondolom hogy ilyen halvány szineket kaptál...nos nekem rendes élénk lila színezővel festett haj kellene és nem hátrány ha tovább tart.:D
2011. jún. 30. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:

na figyelj... az a helyzet, hogyha nem festett a hajad, nem merem kijelenteni, hogy be fogja fogni....

Azt mondom, hogy vedd meg a Kallost, amit előzőleg leírtam, és próbáld ki.... hidd el, nem fogja megrövödíteni a pénztarcád :)

Vedd meg, öntsd rá higítatlanul a nedves hajadra hajmosás után, szárítsd meg, ésmajd elválik :)

Sok Sikert! =}

2011. júl. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!