Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen lenne, ha ilyen hajat...

Milyen lenne, ha ilyen hajat vágatnék magamnak? (kép és leírás lennt)

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és most megyek majd nemsokára fodrászhoz. Frufrut szertenék vágatni, de nincs valami dús hajam. De nem is ritka, hanem olyan átlagos (inkább kevés ha közelíteni kell). Dús frufrut szeretnék, olyat mint ezek: [link]


[link]


Ha iylen dús frufrut szeretnék, akkor nagyon-nagyon hátulról kell előrefésülni és vágni, hogy dús legyen? Az úgy nagyon csúnya lenne? :S

Azért kellen, mert egyrészt magas homlokom van, meg tetszik is.

Van itt olyan, akinek ilyen dús frufruja van? Írnátok tapasztalatokat, sok gond van vele?


Előre is köszönöm. :)


2011. jún. 29. 18:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*ilyen, kellene
2011. jún. 29. 18:43
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ritka, vékonyszálú a hajad, ne csináltass ilyet, mert úgy fogsz kinézni, mint akinek a fejét megnyalta egy tehén.
2011. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Talán egy kép rólad, és a hajadról? úgy könnyebb lenne megállapítani... Mert az sem mindegy ki viseli...:D
2011. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]


Egy előző kérdésben azt írták erre a képre, hogy lehet frufrut kéne vágatnom.

2011. jún. 29. 18:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jol allnak neked :)... nagyon szep csajszika vagy:) 17/F
2011. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
allna*
2011. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Még várom a válaszokat, mert igazából az érdekelne, hogy tudok-e ilyen fajtát vágatni a hajamból?:)

2011. jún. 29. 19:27
 8/12 A kérdező kommentje:
Légyszi, válaszoljatok még! :/
2011. jún. 29. 20:07
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen típusú frufrum van, elég sok gondom van vele sajna:

1.könnyen elalszom,olyankor feláll a széle és nem lehet hajvasalóval se teljesen korrigálni:S

2.könnyen lelapul,ilyenkor nem érzem magam jól,mert belelóg a szemembe:/

3.gyorsan nő, így nagyon sűrűn kell levágni belőle,ez pedig olyan dolog,ha elrontod a vágást, akk nem tudod belefésülni;meg kell várni h menőljön és le kell vágni a végét

4. többen is megszóltak miatta mondván:"te emós vagy?" pedig nagyon nem vok emo:S


egyenlőre így első blikkre ezek jutnak eszembe,de nekem már ovis korom óta van ilyen frufrum,megszoktam,és nélküle nagyon magasnak látom a homlokom,én nem hagyom h lebeszéljenek róla:D


sztem lehetne a hajadból ilyet csinálni,nekem is kb ennyi hajam van:D

sok gond van vele ez tény,nem is mindenkinek tetszik,de én már megszerettem^^

2011. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz: de ő szőkeeee! Szőke emót még nem láttam.xDDDD
2011. júl. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!