Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lesz egyszer eredménye?...

Lesz egyszer eredménye? -hosszú leírás-

Figyelt kérdés

Már szinte utálok a bőrömben lenni ,mert annyira idegesítenek az arcomon lévő pattanások . Mindenben gátot szabnak ,gondolok itt a sminkelésre ,hiszen egy ilyen bőrőn semmi féle smink nem mutat jól ,az önbizalmam néha napján emiatt úgy elveszik ,hogy meg sem lehet találni. :(


Már egy pár hónapja látogatást teszek a kozmetikusomnál ,de már benne is kételkedem. Egyébként ő ilyen eljárással dolgozik : vagy 4 féle tisztító krémet alkalmaz(vagheggi),bőrradír stb., 10-15 percig gőzt "permetez" az arcomra egy ilyen kis kar :),aztán kinyomkodja a pattanásaim,ami makacsabb azt steril tű segítségével,aztán vio (össze húzza a pórusokat )kezelés ,majd ultrahang amivel állítólag gyorsabban szívódik fel a hatóanyag ,ezt a gélt letörli rólam ,és valami pórus összehúzó cuccot ken rá . Jól csinálja ? :S


Semmi mennyiségben nem eszem mogyorót,diót,chipset .Alig fogyasztok már sertés húst is. Nem sminkelem magam ,tisztítom rendszeresen,és még is ez van?! :-@

Ma elhatároztam ,hogy elmegyek bőrgyógyászatra is hátha használ ,de már félek attól is ,hogy Ők még jobban rontanának helyzeten .Van félni való okom ?

Szerintem majd írnak fel gyógyszert úgyhogy : kozmetikus,bőrgyógy.,gyógyszer,még szépség tablettákra is gondoltam,ápoló krémek(persze direkt ilyenre ),sok víz,a sport pedig mindennapos most is és lesz is .

Lesz már végre eredménye egyszer ? :S

Bőrgyógyászban vagy kozmetikusban bízzak jobban ?

Egyébként csak az arcomon van pattanás ,és szerintem 10/6

pont a "gáz" listán. :)

Válaszokat előre is nagyon Köszönöm !


2011. ápr. 12. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:

A sok folyadék fontos, egyél sok vitamindús zöldséget-gyümölcsöt, az orvoshoz pedig menj el. Lehet, hogy hormonális eredetű, elég durva gyógyszereket szoktak adni. Én egy hónapja pattogtam ki, nekem csak egy külsőleg használható Dalacin oldatot adott, és jobb.

[link]

Mindenképpen próbáld ki.

2011. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bőrgyógyászaton nálunk írnak fel antibiotikumot, de ez csak pár hónapig múlnak el a pattanások, utána meg ugyanolyan lesz, vagy még rosszabb
2011. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint amit az orvos javasol, nem feltétlen ezt.
2011. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*de ezzel
2011. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vagy csak elkerülte a figyelmemet, de a csokit nem említetted. azt tényleg ne egyél, mert az előhozza a pattanásokat!
2011. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom ,leakartam írni csak egy kicsit elvesztem a sorok közt .:)

Nem nagyon eszem csokit sem ,de egyébként már ezen sem tudok kiigazodni,valaki azt mondja "halálos bűn" a pattanásokkal szemben ,megint más azt mondja,hogy egyed-egyed mert szép lesz tőle bőröd .(?)

2011. ápr. 12. 22:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én tapasztalatból tudom, hogy a sok csoki előhozza a pattanásokat!

:)

2011. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
SZia! Szerintem próbáld ki a meromycin oldatot. Nekem ez nagyon bevált. Emellett javaslom még a sörélesztőt, vagy a merz spezial dragees-t.
2011. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat ! :)

Csak egy kicsit tartok ezektől a készítményektől ,mert tapasztalatból mondom, már vagy három féle arclemosót használtam és egyik sem volt jó,SŐT(!) még több pattanásom lett,mint volt . :S

Úgyhogy most már kicsit elővigyázatosabb lettem velük ...:(

2011. ápr. 20. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!