Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középiskolában szerintetek...

Középiskolában szerintetek szólnak a természetes smink miatt?

Figyelt kérdés

Most szeptemberben megyek 9.be. Ezért nem tudom,hogy megengedett-e a smink.. Igen tudom,az is belejátszik,hogy mindegyik sulinak más szabályai vannak. De mi van ha a sminkes témát nem hozzák fel az első nap,és tényleg nem megengedhető?? Nálam a természetes smink annyiból áll,hogy:legvilágosabb hab állagú alapozó(mert nagyon fehér bőröm van és ez mutat rajta olyan "láthatatlanul")por púder(amit fixálásra használok)arcpirosító gyöngyök --> [link] (hogy ne nézzek úgy ki mint egy hulla,de nem is szoktam bohócot csinálni magamból) meg szempillaspirál--> [link] (amit két rétebe viszek fel)+egy ilyen labello--> [link]


Szerintetek nagyon feltűnő ez a smink?Ti megjegyeznétek?Akár tanárként akár diákként?


15/L


2011. jún. 29. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
nálunk biztosan nem.
2011. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A gimiben nincsenek ilyen szabályok, hacsak nem vmi keresztény gimibe mész. Ha természetes smink akkor annál inkább nem fognak szólni. csak ne legyen feltünő, hivalkodó, bár középsuliban szinte mindenki agyonkeni magát.
2011. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy is. Szerintem ez elfogadható, az lenne a gáz ha még szemhélypúdert is vennél fel meg minden féle csillogó szájfényt... ez így tökéletes. De vigyázz hogy ne legyen túl maszk állagú az alapozó.
2011. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ennyiért senki se fog szólni.
2011. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk legtöbb csaj jó kurv@san (erős szemfesték, rúzsok, pirosítok, több rétegű vakolat stb.) sminkelte magát, senki sem szólt érte.
2011. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A smink nem természetes...
2011. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

19:30


Nyugi vigyázok,amúgy csak egy réteget viszek fel az arcomra az épp elég,egyszer farsangkor 5-6réteget vittem fel az arcomra.. Na akkor tényleg maszk hatású volt..:D


Amúgy nem ilyen keresztény meg féle suliba megyek.

2011. jún. 29. 19:40
 8/13 A kérdező kommentje:

19:39


Ki szerint..:)

2011. jún. 29. 19:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálam egy igazi sminkbe beletartozik a szemceruza is, szóval ez tényleg semmi :)
2011. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz para...én anno rendesen feszegettem a határokat, mert ki akartam próbálni, hogy mi az, amiért már szólnak...nem jött össze, pedig a legdurvább, az derékig érő műraszta és durván fekete bulis smink volt:D
2011. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!