Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mire figyeljek napozás során?

Mire figyeljek napozás során?

Figyelt kérdés

Tudom, 11 és 15 között nem szabad napozni. Milyen naptejet válasszak? A hajamat védjem valahogy? Szememet? Stb...


15/L


2011. jún. 30. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, persze naptejet használj mindenképp :) valami magasabb faktorszámút..a 30 -as már elég jó szerintem

és a hajadat is védeni kéne, legalábbis én egy kendőt kötök rá :D különben nagyon kiszívná a nap, és száraz, töredezett lenne..főleg még ha sós víz is éri..

a szememet nem szoktam védeni, de kiveszem a kontaktlencsémet, mert elvileg abban nem szabad

2011. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen a naptej az jó. Szerintem 30-as vagy 50-es kéne, azok elég jók. Én a fejemre egy kis sapkát szoktam úgy, hogy teszek bele egy kis vizet. A szememet nem szoktam védeni. Ha napszemüveget tennék rá, akkor szerintem ott maradna a nyoma. A testedet, arcodat alaposan kend be, ne hogy le égj!

2011. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak annyit szeretnék hozzáfűzni hogy a szemedet rohadtul nem kell védeni, mert genetikailag úgy működik hogy a naptól a büdös életbe semmi baja sem lesz.
2011. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!