Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki ért kicsit a hajvágáshoz,...

Aki ért kicsit a hajvágáshoz, segítene nekem pár dologban hogyan csináljam meg magamnak a hajamat?

Figyelt kérdés

Ilyen hajam van most:

[link]


És ilyenre szeretném: [link]


Nem tudom láttátok-e István Dani új haját, az Ő haja is tetszik de kicsit hosszabb frufruval és nem annyira körbe gépelve, lenne jó nekem.


Na most akkor hogyan álljak neki a meglévő hajamból? Géppel vágjam le mindenhol rövidre, fent meg hagyjak annyit amennyi kell meg a frufrunál is?


2011. jún. 30. 19:48
 1/4 anonim válasza:
Menj el inkább fodrászhoz minthogy a saját hajad vágnád, azt ugyis elk*rod :D
2011. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rövid hajat nagyon nehéz magadnak levágni, mivel hátul nem látod, és ott is szabályosnak kell lennie a vágásnak.
2011. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem először hagyd fodrászra, szerintem ezt amúgy sem géppel fogja vágni.

Férfifodrászt kb ezer forintért találsz, és annyit talán megér, minthogy két hónapig idiótán nézz ki, nem?

Utána igazítani már simán megcsinálhatod te is.

2011. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Komolyan ilyen macerás vagy csak hírtelen tűnik nektek is bonyolultnak?
2011. jún. 30. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!