Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van az az eljárás mikor az...

Van az az eljárás mikor az emberre ráfújnak valamilyen sprayt és barna lesz tőle. Azt hol és mennyiért lehet csináltatni? Vannak káros hatásai hátrányai? És mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Az UV mentes azonnali barnításra gondolsz?

AZ UV fény-mentes barnítás, egy kémiai folyamat eredménye, amely során egy speciális cukor származék (DHA-Dihydroxyactone) lép reakcióba a bőr felső rétegében található aminosavakkal és ez által alakul ki a természetes gyönyörű barna bőr. Hasonló folyamat játszódik le, amikor egy almát kettévágunk és kitesszük a napra amely órák alatt bebarnul. A folyamat óriási előnye, hogy a kívánt barna bőr elérése teljesen biztonságos. A bőrt nem érik káros UVA vagy UVB sugarak. A DHA bőrfelületre juttatását követően a kívánt barna szín azonnal látható, de kb. 2-3 óra alatt érhető el. A barnulási folyamat körülbelül további 6 órán keresztül tart.

Az hogy hol tudsz csináltatni attól függ hol laksz, itt errefelé 3500ft.

Remélem tudtam segíteni :)

2011. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, és egy hétig tartott...ráadásul nagy foltokban jött le, és úgy néztem ki, mint egy tehén...inkább veszek egy jó minőségű önbarnítós testápolót.
2011. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!