Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barna színű hajfesték...

A barna színű hajfesték mennyire káros? L'Oreal casting ammóniamentes,28 mosással teljesen kikopik.

Figyelt kérdés
Eddig szőkébbre festettem az eredetinél, de nagyon kiszáradt és töredezett. Ez a fajta festék úgy olvastam, méhpempőt tartalmaz, ammóniát viszont nem. Elég minőséginek tűnik. Használt már valaki ilyet? Amúgy a nem ritka, de nem is olyan dús, vékony, de erős, rugalmas szálú, beszárítás nélkül enyhén hullámos, alapból sötétszőke színű.
2010. jún. 2. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én használtam. Pont barnát.:)

Fekete lett tőle a hajam, de kb 3 hajmosás után kikopott olyan szép barnára, amilyen a dobozon van. Szerintem nem roncsolja a hajat, de kb 25-30 hajmosás alatt tényleg fokozatosan kikopik. A te szőkére festett hajad még hamarabb le fogja dobni, de idővel "beáll".

2010. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az nem olyan káros mint a szűkítés, még ha gyagyi barnát veszel, akkor sem
2010. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
*az utolsó mondatból kimaradt a "hajam" szó. egyébként a szőkítés teljesen lenőtt, elkopott már. illetve fodrásszal visszafesttettem eredeti színére még tavaly.
2010. jún. 2. 16:33
 4/4 A kérdező kommentje:
első válaszoló! melyik színárnyalatot használtad? nem emlékszel a nevére vagy számára? én a 600-as és 630-as színeket néztem ki.
2010. jún. 2. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!