Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ezekkel a kis...

Szerintetek ezekkel a kis pattanásokkal mit lehet kezdeni? Kinek mi jött be ezekre? Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 2. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak, pár napja használok Akneroxidot, és úgy néz ki, segít!
2011. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szárít nagyon?
2011. júl. 2. 18:37
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a homlokom.

Rengeteg folyadékot igyál, illetve reggel este alaposan mosd meg az arcodat SZAPPANNAL, majd kendd be hidratáló krémmel.Nekem pl. a Nivea egyszerű kék tégelyes krém tökéletesen bevált.:)

2011. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szárít, de ha bekenem hidratálókrémmel, akkor jó. Úgy szoktam, hogy este Akneroxid, reggel pedig hidratáló.
2011. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem valójában a szappan se segített. Milyen szappant használsz vagy mit ajánlasz?
2011. júl. 2. 19:44
 6/12 habibi ***** válasza:
nálam is a Nivea kék krémje a nyerő, este arctisztítás után bekenem vele az arcom és reggel lemosom, de nem használom mindennap, mert akkor nagyon zsírosít
2011. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Annyira fölösleges mindennel kísérletezni szerintem. Nekem is ilyen volt a homlokom kísérleteztem mindenféle kenceficével aztán jól begyulladt. KOZMETIKUS!!! Hidd el ha folyamatosan jársz elfog tűnni nekem adott rá krémet meg egy barna szappant és nagyon szép lett a homlokom.
2011. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a homlokom meg az állam meg a nyakam is. Én az Ilcsi féle fekete szappant használtam és nagyon sokat segített már szinte tiszta az arcom és kb 3 hete használom.
2011. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is ilcsit használok, fekete szappant is használtam, de nagyon szárított. Kozmetikushoz biztos többet kellene járni, mert akkor egy idő után kitisztulna, de azt vettem észre, h ha szappannal mosom az arcom ezek a pattanások jobban látszódnak, jobban kjönnek, mert ugye hámoldó, így nem fedi be.
2011. júl. 2. 22:12
 10/12 A kérdező kommentje:
De ez biztos azért is van, mert intenzíven tisztít és kijön aminek ki kell jönni és ha folyamatosan ki vannak nyomkodva (4-5 hetente) akkor előbb utóbb tiszta lesz.
2011. júl. 2. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!