Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Derékig érő hajamat Garnier...

Derékig érő hajamat Garnier extra világos hamvasszőke festékkel festem úgy 3havonta. De törik a vége. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, mert nem szeretnék megválni a hajamtól! Nem használok hajvasalót (max. 1 évben 3szor), nem használok hajszárítót, hajlakkot, hajhabot stb...és így is törik. A festéstől lehet ez? Pedig az évi 4 alkalom nem olyan sok...Ja és amúgy 1 éve hullámdauer volt belerakva, ami még nem nőtt ki sajnos...:((
2009. márc. 28. 03:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Segíthet egy vitaminkúra, lehet, hogy valamilyen fontos vitamint nem kap meg a hajad. Mert ha 3 havonta fested, az egyáltalán nem sok, emiatt nem lehet. Nem is vasalod a hajad, nap mint nap, mint mások...tehát akkor nem külső hatástól töredezhet. Használj töredezett hajra való sampont, balzsamot, pakolást. Minden nap kenegesd olajos hajvégápolóval az egész haj hosszát. Mivel nemcsak a vége törik, hanem épp ahol meggondolja magát. És vizesen ne nagyon fésülgesd, mert olyankor könnyebben törik, inkább várd meg míg picit megszárad.
2009. márc. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

vagassd surubben a hajadat!! de csak 1 2 centit amekkora a toredezett haj...mert az gatolja a tovabb novest!!!

3 havonta ha fested nem sok tenyleg.. szal minden 2 honapba vagassd 1 szer le a hajad de csak a veget :D

es meglatod gyorsabban fog noni is :D

vagy hasznalj regenerizalo samponokat pakolasokat :D

2009. márc. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi!! És zerintetek melyik a legjobb vitamin, milyent használjak?
2009. márc. 28. 08:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Revalidot, én is szoktam szedni kúraszerűen. Valaki Biovannét szokott szedni, de halottam még a Forcapilról hogy jó, de azt gyógyszertárban kapni. 1-2 hónap múlva várható változás, én 3 hónapos kúrát szoktam tartani.
2009. márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam. Először is lehet, hogy vashiányod van, az simán okozhat töredezést, hajhullást. Ha pl. fogamzásgátlót szedsz, akkor megeshet, hogy vitaminpótlásra van szükséged. Úgyhogy egy vérvizsgálat nem árt.


Azt ajánlom, hogy vágass le belőle 10 centit. Tudom, sajnálod, én is milliméternyiket vágok belőle. :) De nincs annál csúnyább látvány, amikor egy gyönyörű hajzuhatag alja olyan, mint a csepű. Szóval légy erős, és elő az ollót! :) Kéthavonta menj fodrászhoz, és az aljából vágass 2-3 centit.


Vizesen ne fésüld. Miután megmostad, ne dörzsöld a törülközővel, hanem finoman itasd le róla a vizet. Ne használj műanyag fésűt, inkább vegyél egy fából készült, nagy fokút. Nem olcsó, de megéri.


Szedhetsz kovaföld kapszulát vagy Biovanne kapszulát (mindkettő van a DM-ben), nekem beváltak. A 3 hónapig tartó kúra jó ötlet, de csak akkor érdemes elkezdeni, ha a töredezett hajvégeket levágattad, és kiderült, hogy nincs más hiánybetegséged.


Nekem egyébként a fenekem alá ér a hajam. :)

2009. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

...az szuper! :)

Nekem mindig derékig érő hajam volt (van) és pont ekkora hosszúságúra szeretem, csak ha már tudnék kezdeni valamit vele....:)

2009. márc. 29. 09:47
 7/12 anonim ***** válasza:
sztem nem a festéktől törik hanem a dauertől.elvileg sokkal roncsolóbb a dauer mint a festés.Nekem ettől a festéktől szép marad a hajam,sztem neked is a dauer a "bűnös":-)
2009. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Most váltottam Palette xxl jégszőkére.:)

Akkor ez azt jelenti hogyha lenő a dauer már sokkal egészségesebb lesz?

Mert ugyebár 1-2 havonta festetni nem olyan sok...

Heti 1 mosás, szárítás és vasalás tönkreteheti???

Hajvégápolót, házi pakolást, pakolásokat használok rendszeresen.


Köszi a válaszodat!!:)

2009. aug. 10. 14:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Szárítani lehetőleg a napon szárítsd. Ne tűző napon, hanem délelőtt vagy du. 5 után. A hajvasalás ugyancsak roncsolja a hajadat.
2009. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szép lett a jégszőke?elég hamvas?
2009. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!