Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kevés a hajszálam, dúsabb...

Kevés a hajszálam, dúsabb hajat szeretnék, mit tehetnék? Főleg vmi természetes módszer érdekelne.

Figyelt kérdés
Hosszú hajam van és teljesen lapos és kevés, rövidet nem merek vágatni mert akkor még jobban feltünne, ezt meg szoktam hullámosítani h dusabb legyen. emelett gyakran viszket a fejböröm pár nappal hajmosás után
2011. júl. 3. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!Próbáld ki ezt a módszert:

http://www.youtube.com/watch?v=AXqZy3l6jAg

14/L

2011. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi! de én inkább több hajszálat szeretnék mert elöl szinte átlátszik a fejböröm, és elég kellemetlen ha nem frissen van mosva a hajam. am 20/L
2011. júl. 3. 10:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló módszer, mint a fent bemutatott:

Fodrászkellékes boltban lehet kapni (lehet Rossmanban és 100 Ftosban is) ilyen szivacsos hajcsavarót

[link]

Nedves hajat lehet beletekerni tincsenként, és ebben akár alhatsz is. Reggelre szép hullámos lesz, mindenféle hajlakk nélkül is.

2011. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

nivea volume sampontól dúsabb lett a hajam =)

De amúgy feltupírozom kicsit a tetejét és akkor nem olyan lapos

2011. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Több hajszálat semmivel nem tudsz csinálni magadnak, mert meghatározott számú hajhagymád van. Ez genetika, meg a hajszálak vastagsága is, habár azon hajvitaminokkal tudsz javítani. Ha vastagabbak a szálak többnek is tűnik a hajad. Az eredményhez viszont hónapok kellenek. A többi válaszoló által írt módszerek segíthetnek az optikai tuningban, még ha magát a problémát nem is oldják meg.
2011. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
régebben sokkal több hajszálam volt, majdnem 1,5 szerese a mostaninak. valszeg a stressztöl és h vakarom kevesebb lett.
2011. júl. 3. 21:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes egy orvost felkeresni vagy egy hajgyógyászt. Valamit biztos tudnak tenni.
2011. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én pár hónapja ricinusolajat használok, és azt vettem észre, hogy dúsabb a hajam! ha nem is az, akkor csak annak látszik, mert ettől valamiért nem lapul a fejemre (amúgy derékig érő a hajam, de vékonyszálú és kevés)

amúgy a fodrászom kemon hajtőemelő sprayt használ, na az csodát tesz :) csak én még nem vettem meg, mert elég drága (3000 körül van egy flakon)

2011. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szija! Ha begöndöríted, és feltupirozod a tővét, jó hatást érhetsz el. Vegyél vmi jóféle sampont, balzsamot, és akár hajpakolást is. Fel is csavarhatod hajcsavaróval, úgy is dús és szép göndör lesz. Esetleg bekreppelheted, úgy dúsabbnak tűnik :) Örülök ha segíthettem :)
2011. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
göndöritést hullámositást szeretem:) hajtóemeléssel az a baj h hosszukás az arcom és inkább szélességre van szükségem
2011. júl. 5. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!