Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik hatásos, nem túl...

Létezik hatásos, nem túl drága méregtelenítő kúra?

Figyelt kérdés

Találtam nagyon sok fajta kúrát a neten, de nem tudom, hogy melyik a leghatásosabb. Tapasztalatok? Linkeket is elfogadok, ahol le van írva, hogy hogy kell csinálni a kúrákat.:)

Köszi


2010. máj. 19. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia. van valami vizes,hogy nagyon sok vizet kell inni,szerintem ez nem költséges de keress valami olyasmira rá h méregtelenítő víz kúra. az én találataim:


[link]


[link]


[link]


[link] ;)

2010. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen:D
2010. jún. 8. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
anyu most csinálta egy héti a juharsziruposat. pontosan nem tudom, mit hogy, de a neten biztos van valami. annyit tudok, hogy citromot kellett hozzá keverni, meg még valamiket. fogyott is és méregtelenített is.
2010. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb megoldás ez: sok-sok zöldség és gyümölcs, és rengeteg víz, zöld tea, ilyesmik...

Lehet, hogy nem olyan "hállivúúdi", de mindenképp hatásos.

2010. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Colonix béltisztítás Dr Natura a legjobb béltisztító, méregtelenítés



Ezt másold be a Gogle-ba!


ERŐS idegzetűeknek ajánlva!

2010. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

23:50 -> tyűha :D Bár nem mondható "nem túl drágának", de egyszer talán még én is kipróbálom :)

Apropó: te próbáltad?

2010. jún. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tyűha vagyok!:D

Sajnos nem próbáltam,de hiszek a jóhatásában!Majd ha sokat keresek és megérem...én is kipróbálnám..:)

2010. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!