Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Párotok szóvá teszi ha épp...

Párotok szóvá teszi ha épp nincs frissen szőrtelenítve a lábatok/intim területetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokat viccelődünk ezen, mivel elég érzékeny a bőröm, így csak bizonyos időközönként szőrtelenítek intim területen, lábon meg ha épp hosszúnadrágos az idő, akkor csak 3-4 naponta. Lábon általában észre se veszi, ha nem mondom neki, h "nézd, olyan vagyok, mint a jeti" :DD

Szóval nincs semmi rosszallás, őt egy picit se zavarja, a kapcsolatunkban nem sokat számít ez, amikor két ember ennyire intim viszonyban van egymással lelkileg.

2011. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viccelődve igen, de én is neki. Ilyen kérdések formájában hogy "mi van, téliesítesz?"
2011. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őt rajtam nem zavarja. Szereti ha csupasz vagyok lent, és lábon, lábamat minden nap borotválom is, ha épp olyan az idő, tehát nyár van pl. De nekem is így van, ahogy valaki írta előttem, hogy lent csak 3-4-5 naponta tudok szőrteleníteni, különben begyullad a bőröm, fáj, vérzik és viszket... Úgyhogy amikor gyakran találkozunk, ez nekem okoz némi gátlást, de őt kicsit se zavarja... Hosszabb sose volt sehol a szőröm, max borostás. Teljesen szőröshöz nem tudom mit szólna:D Elviselné, gondolom. De a kedvence azért a csupasz. :)


Én rajta nem szorgalmazom a szőrtelenítést, csak a hónalján, és az intim területeken néha nyírja le rövidebbre... Míg osztálytársak voltunk, pénteken találkoztunk először a héten, és ugye akkor csütörtökön borotválta le mindig a hónalját, hetente egyszer... Azóta, ha elfelejti, én csak annyit mondok neki, hogy : "csütörtök..." :)

Vagy azt, hogy : "Ez hány csütörtök óta ilyen??:P" Mindig jót röhögünk ezen, nem bántásnak veszi, csak már megszoktuk így:D

2011. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokja szóvá tenni, néha még szól, hogy nem kell sűrűn szőrteleníteni, hogy ne legyen erős és sötét a szőr. És mivel őt nem zavarja van hogy télen 1-2 havonta szokom szőrteleníteni, de én gyantázom a lábam úgyhogy nagyon vékony és világos ott a szőr. Intim résznél pedig én is max borostás (vagy kb. fél cm hosszú) vagyok :) őt szerintem a hosszabb se zavarná, de az már engem idegesít :)
2011. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!