Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék hajszínezőt találok kis...

Kék hajszínezőt találok kis kiszerelésben?

Figyelt kérdés

naszóval olyan 2 és fél éve rózsaszín a hajam, (színezőt használok, és mivel az nem nagyon fogja be ezért ugye előtte ki kell szívatnom) nem az egészet szívatom, hátul ilyen sötét lilás (mindig más, mert véletlenül se kapok mindig ugyanolyan festéket, szóval, amelyik a legjobban hasonlít-alapon veszek) és akkor elől teljesen rózsaszín. most augusztusba megyek egy fesztiválra, és valamiért bekattant az agyam, hogy szeretnék kék csíkot a hajamba. a fülem tövéhez gondoltam 2 oldalra, vagyis nem sok lenne az.

de amilyen színezőt használok, (jeans color pink) olyanba tudom hogy van kék is . viszont azért sajnálnák 4-5 ezret (mert nálunk annyi) kiadni, 2 nyavalyás tincsért, ami még nem is biztos hogy jól fog állni :\ezért kérdezném hogy nincs vmi kisebb kiszerelésbe? hogy ne kelljen ekkora nagy adagot megvenni?:S ja és ha valaki használ jeans color-t akkor írja meg légyszi h ez mennyire világos? köszönöm:)


2011. júl. 6. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kiszivatod előtte, akkor én tudok: Hip-Hop Trendi. Kiszivatás nélkül nem naon fogja be :)
2011. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen kiszivatni muszály :\ köszi, de ilyet hol találok? sose láttam még ilyen festéket:D
2011. júl. 6. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!