Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet gyorsan kreol,...

Hogyan lehet gyorsan kreol, barnas arnyalatu bort elerni termeszetesen?

Figyelt kérdés
Ugyhallottam, hogy a sargarepa segit, de nemtudom, hogy mennyit kell fogyasztani belolle, valamint, hogy lehet e mas modszerrel is elerni a barnas bort?
2011. júl. 9. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:

jaja a répa segit a barnulásban de nemmindenkinek pl barátnőm nagyon fehér börü 2-3 héten keresztül mindenhez répát evett és semmi :)

am ha tul sokat eszel besárgulsz de ahoz tényleg sok kéne

én igy barnultam le vagyis répát ettem napi 1-2 szár is elég mongyuk én napi 1 et eszek annyi szerintem bőven elég ..néha kiis hagyom :P

2011. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Chrisstian_ válasza:
Répa? a napozás már nem menő? Kend le magad vmi sok faktoros naptejjel és feküdj ki napozni fél órát. Persze ne 12 és 15 óra között, amikor legnagyobb az UV sugárzás. Ez hamarabb hoz eredményt, és így még csak nyuszivá sem kell válnod
2011. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
szoli
2011. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Természetes barnaságot írt, nem műt, utolsó!


A napozással tényleg, mi a baj?! Bár ha túl fehér vagy csak pirosodni fogsz, mint egy kis grillcsirke.

2011. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs túlzásba vive a szoli akkor a 2 féle barnaság között nem fogod tudni megállapítani hogy szoli vagy nap miatt történt. Hogy is lehetne, megváltozik a pigment felépítés? idiot.a
2011. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bocs, kedves utolsó idióta,d e a hülye is látja, ha valaki nem napon barnult.
2011. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszokat:)
2011. júl. 10. 02:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Hoppá, kis fogalomzavar lépett ám fel, emberek!

A "barnás árnyalatú bőr" elég sokféle a színt és időtartamot felölel. A legtöbben csak nyáron, a rengeteg napsütés miatt barnák. A szoláriumban szerzett szín is barna - papíron. Egyébként egyértelműen látható a különbség a szolis és a nem-szolis barnaság között.

A kreol bőr azonban nem a napsütés hatására olyan, amilyen, ugyanis télen sem fakul ki, nyáron képes elképesztően sötétté válni.

Azt, hogy kinek milyen a bőrszíne, teljes mértékben a genetika szabja meg.

2014. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!