Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes, barna hajszínezőt...

Természetes, barna hajszínezőt keresek, ami kiemeli úgymond a barna hajam színét. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

A hajam világos barna mondjuk úgy, de az lemúlt időben ilyen egérszürke színt kezd ölteni, főleg mióta Budapesten élek...

Nem szeretném befestetni, de szeretném ha némileg visszanyerné barna színét és fényesebb lenne.


Heti kétszer használok ricinusolaj,tojássárgája,méz és egy csepp narancs illóolajból hajpakolást, és samponnal való megmosás után egy ici pici csepp kókuszolajat is bedörzsölök a hajszálakra, amit nem mosok le.


Szeretnék emellett használni valami "barnítót" a hajra, de szeretném ha valami természetes anyag lenne.

A henna hajfestékről hallottam, de azt, hogy ami igazán csak természetes anyagokat tartalmaz, az csak vörösre tud színezni, a többi meg ugyan úgy káros lehet.


Van valami tippetek?


2011. júl. 9. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából én is a hennát javasoltam volna. Bahiában, vagy bioboltban szerintem nagyon szívesen segítenek neked!


Azt hiszem, hogy a diófalevél is jó barnító, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos.

2011. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd, ezt találtam még a neten: [link]
2011. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. júl. 9. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
és am van vki, aki kipróválta már a dió zöld héját v kávét, és tényleg változott?
2011. júl. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!