Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudok olyat, ami a barna...

Tudok olyat, ami a barna hajat is kiszőkíti és viszonylag természetes (vagyis nem festék vagy hidrogén)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Szia, állítólag a kamilla ilyen, bár nem tudom, hogy az a barna hajra is jó-e, itt egy kis cikk róla olvasd el: [link]
2011. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*Tudtok(akart lenni) :) köszi a cikket
2011. okt. 6. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Én is a kamillát hallottam! :)
2011. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a kamilla semmit nem világosít barna hajon.
2011. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:) Tegnap hajmosás után leöblítettem a hajam kamillás-citromos vízzel. Ma hajmosáskor kamillás samponnal és -balzsammal mostam hajat majd jött a főzet, amit előző nap is öblítőként használtam. Meglepő, egészen világosodott a sötétbarna hajam, nem lett mindjárt szőke, de látni a változást!
2011. okt. 7. 09:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az remek, én is ma probáltam ki a főzetemet, csak én a barna hajra valót, háát nem tudom, miután megmostam a hajam látszódott valamiféle változás a színét illetően, de szerintem az mostanra már eltűnt:D viszont sokkal, de fényesebb és csillogóbb lett, mint volt:)) egyszóval megérte és még fogom használni! első voltam
2011. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem a tömény citromlé vált be a legjobban! A festett hajat is világosítja. Le kell szűrni, fel kell kenni, rajta hagyni egy darabig, esetleg hajszárítózni és alaposan lemosni. Csak arra figyelj, hogy használj utána ápolószereket, mert kiszárítja a hajat!
2011. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az oxigenes viz mindent visz 2szer hasznaltam es mar lenyegesen vilagosabb, nekem is barna a hajam. sok sikert! :)
2012. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!