Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fajta hajápolási...

Milyen fajta hajápolási termékeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Helyesbítve: szerintetek melyiktől korpásodok és viszketek újabban? :S Mindegyiket legalább 2 hónapja használom


head&shoulders korpás hajra való sampont használtam évek óta, de az utóbbi három fejmosás óta mégis korpás a hajam meg viszket is, eddig pedig nem volt semmi baja, és csak hetente kellett mosni, a balzsamom mélyregenerálós tony&guy.

Néha használok száraz sampont ( swiss-o-par, fújós :D) de tuti nem ez a baja, mert mostanában nem fújtam rá, mégis korpásodok :S


Fiúsan rövid hajam van, alapból csigásan göndör, hetente vasalom, gliss kur hajegyenesítő krémet( lila a flakonja :D) használok, syoss hővédőm van, (és swiss-o-par-os propoliszos hajvégápolóm, ez nagyon bevállt).

Formázni "Garnier Fructis Style Wax"-al szoktam.


Előre is köszönöm a válaszokat!


L/19


2011. júl. 9. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
a head&shoulders nekem is bevált egy ideig, aztán elviselhetetlenül korpásodni kezdett a hajam... próbálj valami mást :) esetleg nem korpás hajra valót, neked kell kitapasztalni mi jó a hajadnak :)
2011. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

te mit kezdtél utána használni?

egy alverde sampont szeretnék kipróbálni, csak nem akarom feleslegesen szórni a pénzt, ezért kérdezősködök :D

2011. júl. 11. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Háát nekem azt mondta a fodrászom, hogy egy idő után hozzászokik a hajam mindenhez ezért váltogassam. Úgyhogy szerintem nem volt kétszer egymás után ugyanolyan samponom azóta :D De nem nagyon szórom rájuk a pénzt, drogériában kaphatókat használok, Gliss kur, Herbal essences, Sunsilk és társaik :)
2011. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítséget =)


időközben megerőltettem ez agysejtjeimet, és rájöttem, hogy volt olyan tusfürdőm, amit használtam évekig (persze nem egy flakont x'DDD), aztán egyszer csak kiütéses lettem tőle... szerintem megint allergiám van, úgyhogy megvettem az alverdés viszonylagos bio-t, hátha attól hejrejövök =)

2011. júl. 12. 22:31
 5/5 A kérdező kommentje:
úristen, helyrejövök, ly-nal X'D
2011. júl. 12. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!