Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz hogy a hajfestek ronthatj...

Igaz hogy a hajfestek ronthatja a haj eredeti szinet?

Figyelt kérdés

Itt olvastam egy valaszban, de en nem nagyon hinnem.

Ti mit szoltok?


2011. júl. 10. 18:46
 1/10 DakotaDamon ***** válasza:
Pedig igaz. Elég durva kémiai anyagokat tudnak beletenni, ami hosszútávon befolyásolja az eredeti hajszínt. Sose lesz már ugyanolyan, ha elkezded festeni.
2011. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem azért használod a hajfestéket, mert más színű hajat akarsz, mint az eredeti???
2011. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha normalisan van festve, akkor kizart, hogy az eredeti hajszint befolyasolja. Marmint gondolom ugy erted, hogy ami a festes utan no le, nem azt, amire rafestettel.

Ha a hajhagyma nem serul, akkor a lenovo haj minosege, szine sem lesz rosszabb. Jo festessel es festekkel pedig nem serul a hajhagyma.

2011. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Hat en kabe 5,5 evet festettem rendszeresen. Kezdetben a valtozatossag kedveert, azutan meg azert mert kezdett megjelenni par feher hajszal es a termeszetesen szinhez hasonlo festeket hasznaltam.

Kabe masfel eve nem festem a hajam es most mar teljesen le van nove a festektol, par hete nyiratkoztam, csak a termeszetes maradt. Nem ugy veszem eszre hogy valtozott volna a hajam szine, illetve talan azt, hogy kicsit mintha voroses szinuek lennenek a vegek? De volt benne azelott is azert, gondolom csak nekem tunik hogy valtozott kicsit.

Jo minosegu festekeket hasznaltam.

A helyzet most az hogy nemcsak par feher hajszalam van, hanem tobb...nem veszes, de azert vannak...lehet latni, amint a barna hajszalak koztul ki-kicsillan egy-egy feher hajszal es ez nem tetszik.

Kezdetben ugy hataroztam elvezni fogom a termeszetes hajam szinet ha mar vegre megszabadultam teljesen a festektol, de......neha mikor a tukorbe nezek, elegge zavarnak azok a feher hajszalak. Mult heten meg is vettem a hajfesteket, kicsit sotetebb a termeszetesnel, kozepes gesztenyebarna a hajam szine es egy szep kozepes-sotet barna szint valasztottam.

Majd meglatom mikor jutok el a fodraszhoz...egyelore nem megyek.


Meg johetnek valaszok.


26L

2011. júl. 10. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez sajnos tényleg igaz, ha egyszer befested, sosem lesz olyan gyönyörű, természetes hajszíned.

Én elkövettem ezt a hibát. Ballagásomra festettem be szőkére. Amúgy az eredeti hajszínem szép, aranyszőke volt. Nos befestette, olyan szőke lett, hogy szinte világított...Alig vártam hogy lenőjön...És most a szép hajamból egy csúnya szőkés barna hajam lett...:(

2011. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagyis lehet, hogy csak rossz fajta festéket vettem. Lehet a jobb minőségűek nem olyanok...:)
2011. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hm...erdekes hogy sotetebb lett a szine es nem vilagosabb, ha mar ronto hatasa volt.

Kosz a valaszod.

2011. júl. 12. 11:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Milyen hajfesteket hasznaltal?
2011. júl. 12. 11:06
 9/10 anonim válasza:
Az én hajam eredetileg dohányszőke volt, 6 evig volt feketére festve és most barna! (az eredeti) de az is lehet, hogy nem a festektől változott! 16 éves koromban a kek szemem egyik napról a másikra zöld lett!
2012. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez szerencsére hülyeség...Akinek változott, annak amúgy is megváltozott volna a haja.. Van egy csaj 15 éves koráig gyönyörű tejfölszőke haja volt, és egyszer csak elkezdett neki folyamatosan barnulni.. most 18 éves és világosbarna haja van.. De Ő sohasem festette.. Csak valamitől változott a pigmentációja.. Ez a korral változhat.. Nekem is kicsi koromban szőke, majdnemhogycsak fehér hajam volt, és 10 éves koromban bebarnult.. utána elkezdtem festeni (vörös->fekete->barna->szőke->barna->fekete) és 6 éven keresztül festettem folyamatosan.. Abból 1 éven keresztül folyamatosan szőkítettem 12%os hidrogénnel.. Mikor azt meguntam akkor kezdtem sötétebbre festeni, és lenövesztettem.. A hajam minősége valóban romlott, nem is kicsit, de a színe semmit sem változott, mert annak igazán nincs köze hozzá! :)
2015. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!