Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás itthon? Hogyan?...

Gyantázás itthon? Hogyan? Milyen termékkel?

Figyelt kérdés

Holnapután megyünk strandra. A borotvától teljesen kipattogok, de szőrösen mégsem lehetek fürdőruhában. Gondolkoztam a gyantán, de nem tudom milyet vegyek.

Olvasgattam a témában, sokan írják, hogy itthon ne csináljuk, mert bevérezhet a bőr alatt meg attól is kipöttyösödhet... Kozmetikus nincs is a környéken és időm sincs már rá.

Mi a fene legyen? Vegyek egy gyantát és lesz valahogy, vagy mégiscsak borotváljam le?


2011. júl. 11. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire szorít az idő és csak most gyantáznál előszőr, akkor inkább borotváld le.


Majd télen kezdj el próbálkozni :-)

2011. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a Veet hideggyantáját használom, a kéket, érzékeny bőrre való, és nagyon bevált. Hintőporozd be a lábad gyantázás előtt, akkor nem fogja irritálni a bőröd. Én délután gyantáztam le a lábam, estére már nem is éreztem semmit.
2011. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

úúú!!!!:) én nagyon ajánlom a veet zselégyantát!!!!először használtam a múlt héten és pozitív benyomást keltett:)

szépen leszedte a szőrt,részletesen le is van írva,mit kell csinálni és hogyan...az ára kicsit borsos,de megéri,mert egy alkalommal kevés mennyiséget kell csak használni:)

könnyen lejön a maradék kis szappanos vízben és nagyon jó illatú,szerintem érdemes rá áldozni 2990 ft-ot:)

2011. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ja,és egyedül még sosem gyantáztam előtte magamat:)

előző voltam, 23L

2011. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindig görgős fejű gyantapatront használok, jól felmelegítem mikróban, ez max 400 Ft, sok használatra elég. Plusz kell hozzá gyantapapír, ami kb 800 Ft (vagy 100 db). Én a veet-től pattogtam csak ki, ettől semmi... és nem bonyolult :D
2011. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem is tudom hirtelen mihez kezdjek velük. :)

Igazából legyantáznám a lábam, de félek, hogy elrontom és pöttyös, lila meg véraláfutásos leszek. Igaz tavaly is pont úgy sikerült borotválkoznom, hogy végighasítottam a bőrt a sípcsontomon, vagy 5 cm hosszan... annak ellenére kimentem strandra.

Fene vigye... nem tudom mi legyen. Most álljak neki, vagy később, mikor épp nem megyünk sehova. Ehh..

Azért köszönöm mindenkinek!

2011. júl. 11. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Na lehet,hogy a válaszom kéretlen lenne vagy amolyan olaj a tűzre,(esetleg OFF:))de tényleg én is tiszta kezdő voltam amikor a zselégyantát használtm...jó,persze maradt néhány kisebb folt,ahol nem szedte le a szőrt és ott(de csak ott) borotvával estem neki...de ez csak azért volt mert tapasztalatlan voltam(rosszul húzhattam,esetleg kicsivel több gyantát kentem fel??) de mindegy,a lényegen nem változtat

szóval én meg vagyok elégedve vele,mind idáig borotváltam,az epilátor kizárt volt,hisz a bőröm nem bírta--nem csak kipattogzott,de volt,hogy vérzett is..:(

ráadásul nem az érzékeny bőrre való zselégyantát vettem(theát nem a kéket) és még így sem fájt,sima lett és kész!:)

remélem nem baj,hogy így utólag megosztottam ezt a tapasztalatomat:)

a 10.32-es 23L voltam:)

2011. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!