Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőröm hogy tudom fehéríteni?

A bőröm hogy tudom fehéríteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eléggé lebarnult a karom, mert egy kicsit az arcom. és hát.. c*gánynak néznek, pedig a lábam, meg a felsőtestem tökre fehér.

És ez engem nagyon zavar.

Nemtudjátok hogy lehetne kifehéríteni a bőrömet valamennyire?

Köszi!

14/F


2011. júl. 11. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
hát ha már lebarnultál akkor sehogy..de ugy kevésbé feltünő ha hozzábarnulsz a lábaddal és a felsőtesteddel.:D
2011. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 habibi ***** válasza:
65%
nem használ azonnal csak kb. 1 hét után, de tisztálkodás után dörzsöld át a barna részeket félbevágott citrommal, ezt ismételd minden este és ne nagyon menj napra, ha mész is akkor kend be magad naptejjel (hogy ne barnulj le 50 faktorossal ), de ha sokáig kerülöd a napot, akkor kifehéredsz és akkor is veszítesz a színedből, ha hosszú fürdőket veszel
2011. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem az zavar hogy karom barna máshol nem. bocs, tényleg úgy értelmezhető :D

hanem az zaver hogy nagyon barna a karom :D

és így ugye azt nem látják hogy felsőtestem meg fehér, így legtöbbször cigánynak néznek xD

2011. júl. 11. 18:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi! kipróbálom :D
2011. júl. 11. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltam a citromot régebben, ugyebár az elszíneződött körömnek is jó, a fehérítő hatása végett, ennél fogva a bőrt is némileg fehéríti, de olyan nagyon látványos eredményre ne számíts!
2011. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

de jó neked :) én örülnék neki

L19

2011. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!