Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a vörös hajról?

Mi a véleményetek a vörös hajról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Inkább ilyen hajszínt szeretnék régóta, de nem merem befestetni. Nekem régen vörösesbarnás volt, de azóta kifakult és világosabb lett sajna. :/

Na meg ritka is az igazi vörös haj. Akinek ilyen hajszíne van, az legyen rá büszke mert kincs. Legalábbis számomra az!

Főleg, ha zöld szem párosul hozzá.

2011. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen vörös. Nekem amúgy túl természetellenes.

De ha a barna vagy szőke hajadnak ad egy kis vöröses csillogást akkor az szép is lehet. :)

2011. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem vörös hajam van és nagyon megoszlanak a kritikák valaki úgy jön oda hozzám ,hogy jesszusom milyen gyönyörű vörös hajad van valaki meg úgy ,hogy jajj inkább ne ez nem jön be (nekem nincs festve természetes vörös de én nem az a teljesen vörös szeplős vagyok hanem a hajam vöröses-szőke a szemem kék)
2011. júl. 11. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon bejön*.*

van egy ismerősöm,neki is természetes vörös haja van és mondta h be szeretné festeni,demindenki mondja h ne,mert olyan szép*-* én is ezt mondtam neki;´)

2011. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem,főleg ha valakinek megy a stílusához :)
2011. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem vörös a hajam, és barna a szemem. és mindenki mondja, hogy nagyon szép, bár a bátyám néha répának hív:( szerintem örülj neki, nem mindennapi, különleges.;)
2011. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!